R. Seibutis per 28 žaidimo minutes įmetė 8 taškus (3/5 dvit., 2/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą prarado kamuolį ir 3 sykius pažeidė taisykles.

Nugalėtojų gretose sunkiai sulaikomas buvo Jordanas Farmaras, kurio sąskaitoje 26 taškai, Gašperas Vidmaras pelnė 15 taškų.

Aikštės šeimininkams Jonas Diebleris įmetė 21 tašką, Juanas Palaciosas - 15.

Naudingas lietuvių žaidimas Bonos ekipos į Vokietijos krepšinio taurės turnyro finalą neatvedė

Beno Veikalo ir Tado Klimavičiaus naudingo žaidimo Bonos „Telekom Baskets“ ekipos pergalei Vokietijos taurės pusfinalyje neužteko. Lietuvių atstovaujamas klubas po atkaklios kovos 71:77 (18:20, 25:15, 13:22, 15:20) pralaimėjo Oldenburgo „EWE Baskets“ krepšininkams, kurie žengė į Vokietijos krepšinio taurės turnyro finalą.

B. Veikalas per 29 žaidimo minutes įmetė 17 taškų (5/6 dvit., 1/5 trit., 4/4 baudos), kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Tuo tarpu 22 minutes ant parketo praleidęs T. Klimavičius surinko 12 taškų (5/7 dvit., 0/1 trit., 2/2 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo, blokavo varžovo metimą ir 2 kartus pažeidė taisykles.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Casperas Ware'as, pelnęs 14 taškų, Philipas Neumannas įmetė 13, Nemanja Aleksandrovas – 12 taškų.

Bonos ekipoje be lietuvių rezultatyviai rungtyniavo Ryanas Brooksas, kurio sąskaitoje 12 taškų.

Finale „EWE Baskets“ ekipos laukia Bambergo „Brose Baskets“ klubo barjeras. bambergo ekipa pusfinalyje 86:65 sutriuškino rungtynių maratono išvargintą Berlyno „Alba“ komandą.

Latvijoje V. Čižauskas pasižymėjo rezultatyviais perdavimais

Pergalę Latvijos krepšinio lygos pirmenybėse pasiekė Vytenio Čižausko atstovaujama Valmieros „Valmiera“ (14/17) komanda, kuri namuose 86:62 (20:19, 20:16, 25:15, 21:12) sutriuškino Rygos „Barons“ (15/16) krepšininkus.

V. Čižauskas per 25 minutes pasižymėjo 9 taškais (3/6 dvit., 0/4 trit., 3/4 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko net 9 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus „apvogė“ varžovus, 3 kartus suklydo ir tiek pat kartų pažeidė taisykles.

Nugalėtojų gretose sunkiai sulaikomas buvo Davis Rozitis, pelnęs 27 taškus. Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Mateo Kenzo, kurio sąskaitoje 13 taškų.

Kitose rungtynėse Liepojos „Liepaja/Triobet“ (23/8) komanda su Andriumi Mažučiu ir Edgaru Želioniu patyrė nesėkmę. Liepojos klubas svečiuose kiek netikėtai 88:92 (17:19, 20:28, 27:22, 24:23) nusileido Salduso „BK Saldus“ (7/24) krepšininkams.

A. Mažutis aikštėje praleido 21 minutę, įmetė 4 taškus (2/2 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 3 sykius jį prarado, išprovokavo 2 varžovų pražangas ir kartą pats pažeidė taisykles. E.Želionis susitikimui nebuvo registruotas.

Nugalėtojams daugiausiai taškų surinko Prestonas Medlinas – 28.

Pralaimėjusių gretose rezultatyviausiai žaidė Marekas Jurevičus, pelnęs 19 taškų.

G. Petronytės atstovaujama ekipa – Lenkijos krepšinio pirmenybių finale

Lenkijos moterų krepšinio lygos pusfinalyje reguliariojo sezono nugalėtoja bei šalies čempionė Krokuvos „Wisla Can-Pack“ komanda su Gintare Petronyte šeštadienį svečiuose 75:61 (21:16, 15:21, 21:12, 18:12) nugalėjo Polkovicės CCC krepšininkes bei, laimėjusi seriją iki trijų pergalių 3-0, pateko į finalą.

Pirmuosius du susitikimus savo aikštėje Krokuvos ekipa laimėjo 78:54 (26:12, 16:11, 21:13, 15:18) ir 59:50 (19:16, 20:10, 9:8, 11:16).

Šeštadienį vidurio puolėja iš Lietuvos nugalėtojoms pelnė 6 taškus, gynyboje atkovojo 1 kamuolį bei po kartą suklydo ir prasižengė. Per 8 žaidimo minutes (8:12) G. Petronytė pataikė abu dvitaškius ir realizavo abu baudų metimus.

Po 20 taškų į šeimininkių krepšį įmetė Jantel Lavender ir Allie Quigley, 12 – Justyna Žurowska-Cegielska.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Aishah Sutherland (15 tšk.), Naketia Swanier bei Helena Sverrisdottir (po 11 taškų).

Finale „Wisla Can-Pack“ krepšininkės žais su Bydgoščiaus „Artego“ komanda, kuri kitoje pusfinalio serijoje 3-0 (63:56, 82:57, 75:68) nugalėjo Torynės „Energa“ ekipą.