„Fortūnos“ ekipa nuo pat mačo pradžios pademonstravo ryžtą išlyginti serijos rezultatą ir sužaidus 5 minutes pirmavo 12:0. „Aistės-LSU-Paradis“ greitai atsigavo po šalto dušo ir priartėjo (11:14), o kėlinys baigėsi viešnioms atsiliekant 13:17.

Antrame ketvirtyje šeimininkės vėl susigrąžino iniciatyvą ir, po spurto 10:2, po 20 žaidimo minučių pirmavo dviženkliu skirtumu – 34:23.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė. Nors „Fortūna“ sužaidus 7 minutes dar pirmavo (46:37), „Aistės“ sužaidė galingą atkarpą (14:2) ir pirmą kartą šiame susitikime išsiveržė į priekį – 51:48. Agnės Černeckytės dvitaškis kiek pagerino klaipėdiečių nuotaikas prieš lemiamą atkarpą – 50:51.

Ramunės Kumpienės auklėtinės sėkmingai startavo ketvirtame kėlinyje ir persvėrė rezultatą savo naudai – 56:51. Užsitęsusią viešnių tylą nutraukė Lauros Svarytės, Neringos Skadaitės ir Jolantos Marmienės tritaškiai – 60:56. „Fortūna“ iš duobės neišlipo ir po minutės pertraukėlės, nes dvitaškį pataikė N. Skadaitė – 62:56. Abiems komandoms apsikeitus tiksliomis atakomis, likus žaisti pusantros minutės „Aistės-LSU-Paradis“ išliko arčiau pergalės – 64:59. N. Skadaitė likus 50 sekundžių pelnė dar du taškus ir taip įtvirtino savo komandos pergalę.

Rezultatas:

„Fortūna“ - „Aistės-LSU-Paradis“ - 59:68 (17:13, 17:10, 16:28, 9:17), - serija 0-2.

„Fortūna“: Marina Solopova 14 (8 atk. kam., 6 rez. perdav.), Lina Aglinskaitė 12 (1/7 tritaškiai), Monika Grigalauskytė 10 taškų (6 atk. kam.)

„Aistės-LSU-Paradis“: Neringa Skadaitė 29 (9/17 dvitaškiai), Jolanta Marmienė 15 (6 atk. kam.), Laura Svarytė 13 (9 atk. kam.).