Ketvirto kėlinio pradžioje alytiškiai pirmavo net 22 taškų skirtumu (73:51), tačiau tada prisnūdo ir leido „Lietkabeliui“ spurtuoti 21:5 bei grįžti į kovą dėl pergalės – 78:72 (likus 2 min. 30 sek.). Tiesa, mačo pabaigoje svečiai prametė porą tritaškių ir pavyti savo varžovų nebespėjo.

„Dzūkija“: Fiodoras Dmitrijevas 14, Martynas Paliukėnas 13, Giedrius Gustas 12, Paulius Dambrauskas 11, Rytis Juknevičius ir Osvaldas Mačernis po 9 taškus.

„Lietkabelis“: Lukas Aukštikalnis 20, Arnas Labuckas 12, Noah Dahlmanas 11, Jurica Žuža 10, Mantas Kazonas 9, Darius Griškėnas 8 taškai.

Rungtynių eiga:

Rungtynes įspūdingu Giedriaus Gusto inicijuotu spurtu pradėjo aikštės šeimininkai (11:0). Pirmuosius „Lietkabelio“ taškus pelnė Lukas Aukštikalnis (11:2). Martyno Paliukėno taiklūs baudų metimai įtvirtino dviženklę „Dzūkijos“ persvarą po pirmojo kėlinio – 23:11.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai bandė priartėti, tačiau po Pauliaus Dambrausko tritaškio, šeimininkų pranašumas tapo triuškinantis (40:22). Komandos kurį laiką keitėsi netaikliais metimais ir ilgąją pertrauką pakilesnėmis nuotaikomis pasitiko alytiškiai – 47:30.

Po ilgosios pertraukos P. Dambrauskas pataikė dar vieną tolimą metimą ir skirtumas pirmą kartą pasiekė 20-ies taškų ribą (50:30). Sėkmingesnę atkarpą sužaidė L. Aukštikalnio vedamas „Lietkabelis“ (68:50). Prieš lemiamą ketvirtį – įtikinama „Dzūkijos“ persvara 70:51.

Lemiamame ketvirtyje rungtynės apsivertė aukštyn kojomis – svečiai surengė spurtą 15:2 ir priartėjo (77:70). Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 30 sekundžių, „Lietkabelis“ pradėjo naudoti pražangų taktiką. Visgi ji nepasiteisino ir pergalę šventė aikštės šeimininkai – 84:76.