Antro kėlinio pabaigoje CSKA komanda turėjo 15 taškų deficitą (40:55), tačiau po to perėmė iniciatyvą ir Aarono Jacksono tritaškis 27-ą min. išvedė armiečius į priekį 61:60.

Toliau geriau žaidęs CSKA klubas paskutiniame kėlinyje turėjo 10 taškų persvarą (81:71), o „Nižnij Novgorod“ ekipa arčiau nei per 4 taškus jau nepriartėjo, - informuoja Tritaškis.lt.

„Nižnyj Novgorod“: Tayloras Rochestie 21 (4/7 dvitaškiai, 3/3 trit., 4/4 baud.), Tarence Kinsey 17, Trey Thompkinsas 13, Rihardas Kuksikas 11, Artiomas Parachovskis 10 taškų.

CSKA: Sonny Weemsas 21 (5/12 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 2/4 baudos), Saša Kaunas 16, Milošas Teodosičius 13, Aaronas Jacksonas 8, Andrejus Voroncevičius 7 taškai.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

M. Pociaus 7 pelnyti taškai Stambulo klubo nuo nesėkmės neišgelbėjo

Dešimtą nesėkmę patyrė aštuonių ekipų E grupės turnyro autsaideris Martyno Pociaus atstovaujamas Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) klubas, penktadienį namuose 84:86 (16:23, 22:17, 21:19, 25:27) nusileidęs ketvirtoje pozicijoje įsitvirtinusiems Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) krepšininkams.

Lietuvis pralaimėjusiems pelnė 7 taškus, sugriebė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė. Per 20 su puse minutės (20:36) Martynas Pocius pataikė 1 tritaškį iš 3 bei 2 dvitaškius metimus iš 3.

24 taškus į svečių krepšį įmetė Patricas Youngas, 19 - Zoranas Ercegas, 17 - Vladimiras Micovas, 10 - Justinas Carteris.

Estebanas Batista ir Jamesas Gistas nugalėtojams pelnė po 14 taškų, Vlantimiras Giankovitas - 13, Dimitris Diamantidis - 11, Loukas Mavrokefalidis - 10.

J. Mačiulis su „Real“ klubu tapo E grupės lyderiais

Dešimtą pergalę iškovojo ir vienvaldžiu aštuonių ekipų E grupės turnyro lyderiu tapo Madrido „Real“ (Ispanija) klubas su Jonu Mačiuliu, savo aikštėje 86:75 (27:13, 19:27, 20:14, 20:21) nugalėjęs į ketvirtą poziciją smuktelėjusius Eurolygos čempionus Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) krepšininkus.

Lietuvio indėlis į pergalę - 6 taškai, 2 sugriebti ir 2 perimti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, klaida ir pražanga. Per 17 žaidimo minučių (17:08) Jonas Mačiulis pataikė 2 tritaškius metimus iš 5.

18 taškų nugalėtojams pelnė Jaycee Carrollas, 16 - Felipe Reyesas, po 11 - Gustavo Ayonas ir Sergio Llullas.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Brianas Randle'as (17 tšk.), Jeremy Pargo (14 tšk.), Devinas Smithas ir Joe Alexanderis (po 12 tšk.).

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):