Rezultatas:

Kėdainių „Nevėžis“ (6/26) - Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (18/13) - 92:83 (29:15, 23:21, 17:25, 23:22).

„Nevėžis“: Justas Tamulis 17, Vaidotas Volkus 16, Roderickas Rodney Camphoras 15, Thomas Ray Davisas 10, Marcusas Phillipas Monroe 9, Lukas Brazdauskis 8, Andrius Aleksandrovas 6, Rytis Biliartas 5, Novaras Gadsonas 4, Paulius Semaška 2, Joshua Crawfordas 0 taškų.

„Pieno žvaigždės“: J. R. Dixonas 22, Laimonas Kisielius 16, Osvaldas Olisevičius ir Alexanderis Ayemere'as Oriakhi po 10, Jokūbas Gintvainis 9, Tauras Jogėla 8, Gytis Sirutavičius 6, Žygimantas Skučas 2, Benjaminas Johnas Brustas 0 taškų. Aidas Viskontas ir Augustinas Jankaitis nežaidė.

Rungtynių eiga:

Rungtynes sėkmingiau pradėję „Pieno žvaigždių“ krepšininkai įgijo 3 taškų pranašumą, tačiau jiems tritaškiu atsakęs Vaidotas Volkus išlygino rezultatą (3:3). Komandų krepšininkai keitėsi taikliais metimais, tad prabėgus 4 minutėms rezultatas buvo lygus (7:7). Šeimininkų spurtas 13:0 leido įgyti dviženklį pranašumą (20:7). Jokūbas Gintvainis taikliu baudos metimu nutraukė pasvaliečių taškų badą, tačiau „Nevėžio“ krepšininkai ir toliau didino savo pranašumą ir sužaidus pirmą kėlinį Kėdainių ekipa turėjo 14 taškų pranašumą – 29:15.

Antrą kėlinį taikliu metimu pradėjo Alexanderis Oriakhi, tačiau 5 taškais iš eilės atsakė šeimininkai (34:17). Abiejų ekipų krepšininkai keitėsi rezultatyviomis atakomis, tad kėliniui įpusėjus „Nevėžis“ turėjo 17 taškų pranašumą (41:24). Pasvaliečiai pelnė 7 taškus be atsako ir sumažino turėtą deficitą, tačiau „Nevėžio“ ekipos spurtas sugrąžino turėtą pranašumą (46:31). Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę šeimininkai po dviejų kėlinių pirmavo 16 taškų skirtumu – 52:36.

Trečią kėlinį spurtu 7:2 pradėję svečiai sumažino atsilikimą (54:43). V. Volkus dvitaškiu padidino šeimininkų pranašumą, tačiau 8 taškus iš eilės pelnę „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai deficitą sumažino iki 5-ių (56:51). Analogišku spurtu atsakę „Nevėžio“ krepšininkai susigrąžino dviženklį pranašumą (64:51). Kėdainiečiai įgijo dar didesnę persvarą, tačiau kėlinio pabaigoje spurtavę svečiai iš Pasvalio sumažino atsilikimą ir sužaidus tris kėlinius šeimininkai turėjo vienženklį pranašumą – 69:61.

Lemiamą ketvirtį dvitaškiu pradėjo J. Gintvainis, tačiau šiam taikliu metimu atsakė Justas Tamulis (71:63). Rytis Biliartas ir Michaelas Dixonas apsikeitė taikliais baudų metimais, tad „Nevėžis“ išsaugojo 8 taškų pranašumą (73:65). Įpusėjus ketvirtam kėliniui komandas skyrė 19 taškų (76:67). Antrą ketvirčio pusę sėkmingiau pradėjusiems pasvaliečiams pavyko sumažinti deficitą, tačiau kėlinio pabaigoje užtikrintai sužaidę šeimininkai susigrąžino turėtą persvarą ir aidinti rungtynių finalo sirena skelbė „Nevėžio“ ekipos pergalę – 93:83.