Atsakomos rungtynės Kaune bus žaidžiamas kovo 30-ą dieną. Jei komandos pasidalins po pergalę, lemiamą pusfinalio mačą Marijampolėje ekipos žais balandžio 1 dieną.

Rezultatas:

„Sūduva“ - „Aistės-LSU-Paradis“ - 87:53 (24:9, 22:18, 21:9, 20:17), - serija 1-0.

„Sūduva“: Sandra Baliutavičiūtė ir Santa Okockytė po 21, Iveta Šalkauskė 11 (11 atk. kam.), Dovilė Saurazaitė 10, Sabinė Dukatė 7, Ela Briedytė ir Tatjana Chacko po 6, Ieva Kazlauskaitė 3, Laima Rickevičiūtė 2 taškai.

„Aistės-LSU-Paradis“: Laura Svarytė 14, Helma Vyšniauskaitė 11, Goda Vašurenkaitė 8, Neringa Skadaitė ir Laura Želnytė po 6, Jolanta Marmienė ir Kamilė Berenytė po 4 taškus.

Rungtynių eiga

Jau pirmame kėlinyje „Sūduva“ diktavo savo žaidimo sąlygas. Įpusėjus ketvirčiui marijampolietės pirmavo – 14:7. Per likusią kėlinio dalį „Sūduva“ sužaidė sėkmingą atkarpą 10:2 ir po pirmų 10 minučių buvo priekyje – 24:9.

Antrame kėlinyje, po Elos Briedytės taiklaus tolimo metimo, „Sūduvos“ persvara šoktelėjo jau iki 21 taško – 32:11. Nors „Aistėms-LSU-Paradis“ pavyko spurtuoti 8:0 ir sumažinti deficitą iki 13 taškų – 27:40, tačiau 6 taškais be atsako kėlinį baigusios šeimininkės prieš ilgąją pertrauką ir vėl susigrąžino įtikinamą persvarą – 46:27.

Po ilgosios pertraukos „Sūduva“ ir toliau rungtynių tempo nemažino. Ketvirčio viduryje, po Dovilės Saurazaitės tritaškio metimo, marijampolietės pirmavo jau 56:30. Kėlinio pabaigoje šeimininkių puolimas dar labiau pagyvėjo, o varžovės nesugebėjo rasti jokių priešnuodžių. Kėlinį 21:9 laimėjusi „Sūduva“ prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 31 taško skirtumu – 67:36.

Paskutinės 10 minučių buvo tik formalumas. Apsukų nemažindamos „Sūduvos“ krepšininkės išlaikė labiau nei įtikinamą pranašumą ir ženkliai varžovėms sumažinti atsiliko neleido. Rungtynių sirena skelbė įtikinamą marijampoliečių pergalę rezultatu - 87:53.

Antras pusfinalis startuoja trečiadienį

Kitame pusfinalyje grumsis reguliaraus sezono nugalėtoja ir čempionato lyderė „Utena“ ir Klaipėdos „Fortūna“.

Pirmas pusfinalio serijos mačas Utenoje vyks ketvirtadienį (kovo 26-ą dieną). „Fortūna“ savo aikštelėje uteniškes priims kovo 31-ą dieną. Jei šioje serijoje prireiks trečio susitikimo, jis balandžio 2-ą dieną bus žaidžiamas Utenoje.