21 tašką nugalėtojams pelnė Arnoldas Helmanis, po 18 – Lauris Blausas ir Edgaras Želionis.

Puolėjas iš Lietuvos per 21 su puse minutės (21:20) pataikė vienintelį tritaškį, 6 dvitaškius iš 8 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4. Be to jis atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 kartus suklydo bei dusyk prasižengė.

Andrius Mažutis per 22 su puse minutės (22:34) pelnė 8 taškus (tritaškiai 2/3, dvitaškiai 1/1), sugriebė 1 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Ingaras Aizpuras (16 tšk.), Harijus Rubenis (14 tšk.) ir Dmitrijus Brizgalovas (11 tšk.).

Dešimties komandų turnyre pirmauja Ventspilio „BK Ventspils“ (12/2) klubas, lenkiantis Rygos VEF (8/2) krepšininkus.

„BK Jėkabpils“ (15/12, Dovydas Redikas) komanda lieka penkta, „BK Jelgava“ (11/15, Denisas Krestininas) ekipa – septinta, o atstovaujama „BK Valmiera“ (10/17, klubas Vytenis Čižauskas) užima aštuntą vietą.

K. Nacickaitė Turkijos čempionate pelnė 17 taškų

14-ą pergalę 21-ose Turkijos moterų krepšinio pirmenybių rungtynėse iškovojo penktą vietą keturiolikos komandų turnyre užimantis Kamilės Nacickaitės atstovaujamas Stambulo „Universitesi BGD“ klubas, namuose 67:65 (13:20, 20:18, 16:8, 18:19) įveikęs dvyliktoje pozicijoje likusias Antakijos „Hatay BŠB“ (6/16) krepšininkes.

Lietuvė savo ekipai pelnė 17 taškų, sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo bei prasižengė 2 sykius. Per 38 su puse žaidimo minutės (38:28) K. Nacickaitė pataikė 1 tritaškį iš 8, 5 dvitaškius iš 11 ir realizavo visus 4 baudų metimus.

23 taškais prie pergalės prisidėjo Nevin Vatansever, 14 - Courtney Paris, 13 - Šaziye Uner.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviu žaidimu išsiskyrė Natasha Lacy (28 tšk.) bei Lynetta Kizer (15 taškų).

Turkijos moterų krepšinio čempionate su 19 pergalių ir 2 pralaimėjimais pirmauja Stambulo „Galatasaray“ komanda.

Ispanijos moterų lygos rungtynėse V. Kuktienė pelnė 9 taškus

20-ą pergalę 23-iose Ispanijos moterų krepšinio lygos (Liga Femenina) reguliaraus sezono rungtynėse iškovojo antrą vietą vietą keturiolikos komandų turnyre užimantis Vitos Kuktienės atstovaujamas Žironos „Spar Citylift“ klubas, svečiuose po pratęsimo 76:75 (24:22, 9:19, 21:13, 19:19, 3:2) įveikęs dvyliktoje pozicijoje esančią Las Palmaso „Gran Canaria“ (7/16 pralaimėjimų) ekipą.

Lietuvė viešnioms pelnė 9 taškus, sugriebė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei po kartą suklydo ir prasižengė. Per 30 žaidimo minučių Vita Kuktienė pataikė 1 tritaškį iš 3, 1 dvitaškį iš 3 bei realizavo 4 baudų metimus iš 6.

17 taškų į šeimininkių krepšį įmetė Ifunanya Ibekwe, 14 - Vanessa Gidden, 12 - Noemi Bofill, 11 - Anna Coloma.

Pralaimėjusioms Samarie Walker pelnė 17 taškų, Patricia Arguello - 12, Vega Martinez - 11.

Ispanijos čempionate pirmauja Salamankos „Perfumerias Avenida“ krepšininkės - 21 pergalė ir 2 pralaimėjimai.