Serijos iki dvejų pergalių rezultatas tapo 1:0. Antras susitikimas bus žaidžiamas trečiadienį sostinėje.

„Fortūna“ galingai pradėjo rungtynes ir 6-ą minutę jau turėjo dviženklį pranašumą – 15:5. Toliau žaibiškas atakas rengusios šeimininkės tolo nuo „Kibirkšties-VIČI“ ekipos ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo net 17 taškų – 30:13.

Antro ketvirčio pradžia „Fortūnai“ nieko blogo nežadėjo – sužaidus 5 minutes klaipėdietės pirmavo 39:21, tačiau tuomet įkrito į labai gilią duobę, o tuo pasinaudojusios LMKL čempionės spurtavo net 20:1 ir įpusėjus mačui jau buvo priekyje – 41:40.

Po didžiosios pertraukos Ramunės Kumpienės auklėtinės šovė į priekį (48:43), bet čia pat „Kibirkštis-VIČI“ atstatė pusiausvyrą – 48:48. Lygus rezultatas išliko ir sužaidus tris kėlinius – 54:54.

Ketvirtame ketvirtyje prabėgus 3 minutėms vilnietės priartėjo (56:58), bet „Fortūna“ atsakė atkarpa 8:0 ir vėl įgijo dviženklį pranašumą – 66:56. „Kibirkšties-VIČI“ merginos išsigelbėjimui dar turėjo 4 minutes, bet to padaryti nesugebėjo ir pergalę įsirašė klaipėdietės.

„Fortūna“: M. Solopova 22 (5/13 tritaškiai, 10 atk. kam., 6 rez. perd.), L. Aglinskaitė 17 (5 atk. kam.), A. Černeckytė 10, J. Matuzonytė (5 atk. kam.) ir M. Grigalauskytė (9 atk. kam., 5 rez. perd.) po 8.

„Kibirkštis-VIČI“: E. Šniokaitė 23 (9/13 dvitaškiai, 0/6 tritaškiai), N. Hammonds 10 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), D. Šarauskaitė (6 atk. kam.) ir L. Juškaitė po 9.