„Kibirkšties-VIČI“ ekipa jau pirmame kėlinyje ėmė įrodinėti savo pranašumą prieš mažiau jaunas varžoves. Po pirmo kėlinio čempionės pirmavo 19:9, o antrame ketvirtyje parodė galingą puolimą, kai per 10 minučių sumetė net 30 taškų ir, įpusėjus mačui, pirmavo net 49:18.

Antra susitikimo dalis tebuvo formalumas – „Kibirkštis-VIČi“ įsirašė keturioliktą pergalę šiame LMKL sezone. Rezultatyviausia nugalėtojų gretose buvo ką tik į „Kibirkštį-VIČI“ iš „talenčių“ perėjusi Laura Juškaitė, kuri pelnė 19 taškų.

„Kibirkštis-VIČI“ reguliariame sezone užėmė penktą vietą ir kausis ketvirtfinalyje. „Jaunosios talentės“ liko septintoje pozicijoje ir į atkrintamas varžybas nepateko.

„Jaunieji talentai“ (5/23) - „Kibirkštis-VIČI“ (14/14) - 34:86 (9:19, 9:30, 12:17, 4:20).

„Jaunieji talentai“: Gabija Meškonytė 14, Agnė Bobinaitė 8 taškai.

„Kibirkštis-VIČI“: Laura Juškaitė 19, Eglė Šniokaitė 11, Nyshia Hammonds (6 rez. perdav.) ir Ieva Šimkutė po 9 taškus.

Lyderių dvikovą laimėjo uteniškės

Aštuonių komandų turnyre pirmauja reguliaraus sezono nugalėtojo titulą jau anksčiau užsitikrinęs Utenos „Utenos“ (27/1) klubas, o antrą vietą jau anksčiau užsitikrino Marijampolės „Sūduva“ (21/7).Paskutiniame mače „Utenos“ ekipa namuose 79:58 (22:12, 21:9, 22:20, 14:17) nugalėjo „Sūduvą“. „Utena“ ir „Sūduva“ iš karto pateko į pusfinalį.

„Utena“ sėkmingai pradėjo mačą ir prabėgus kiek daugiau nei 3 minutėms pirmavo 10:4. Toliau drausmingai gynyboje žaidusios šeimininkės tolo ir likus rungtyniauti pusantros minutės pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 20:10. Skirtumas išliko nepakitęs ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių – 22:12.

Antrame ketvirtyje LKF taurės laimėtojos nemažino apsukų ir po spurto 10:0 jau turėjo 22 taškų persvarą – 39:17. Įpusėjus dvikovai „Utena“ pirmavo rezultatu 43:21.

Po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje stabilizavosi. „Utena“ per trečią kėlinį savo persvarą padidino tik 2 taškais – 65:41. Per paskutines 10 žaidimo minučių Alfredas Vainauskas leido pasireikšti mažiau rungtyniaujančioms krepšininkėms, tačiau šios taip pat žaidė kovingai ir leido „Sūduvai“ tik nežymiai priartėti. Dvikova baigėsi „Utenos“ pergale rezultatu 79:58.

„Utena“: Hollie Mershon 21, Kristina Alminaitė 12, Sandra Linkevičienė 11 taškų.

„Sūduva“: Dovilė Saurazaitė 15, Iveta Šalkauskė 14, Sabinė Dukatė 12 taškų.

Trečią vietą užėmė kaunietės

Dvikovoje Kaune dėl trečios pozicijos tarpusavy susitiko vietos Kauno „Aisčių-LSU-Paradis“ ir Klaipėdos „Fortūnos“ ekipos. „Aistės-LSU-Paradis“ savo aikštėje 63:53 (8:17, 18:10, 20:11, 17:15) įveikė „Fortūnos“ ekipą.

Po 15 taškų nugalėtojoms pelnė Greta Tamašauskaitė ir Neringa Skadaitė, po 11 - Jolanta Marmienė bei Monika Petrauskaitė.

Viešnių iš Klaipėdos gretose išsiskyrė Lina Aglinskaitė (20 tšk.), Marina Solopova (13 tšk.) ir Monika Gragalauskytė (11 tšk.).

Laimėjo ir „Hoptrans-Sirenos“

Kitame jau nieko nelėmusiame susitikime šeštoje pozicijoje likusi Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ (13/15) komanda savo aikštėje 78:45 (19:14, 18:10, 20:11, 21:10) nepaliko vilčių autsaiderei Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (1/27) ekipai.

„Hoptrans-Sirenoms“ Rasa Žemantauskaitė pelnė 19, Indrė Mikėlėnaitė - 14, o Gintarė Jasiunskaitė - 12 taškų.

Šiaulietėms Silvija Kuodienė surinko 15, Aistė Tamutytė - 12, o Urtė Bukauskaitė - 5 taškus.

„Jaunųjų talentų“ ir „Šiaulių-Universiteto“ komandoms sezonas jau baigėsi.

Ketvirtfinalių iki dviejų pergalių poros:

Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ - Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“;
Klaipėdos „Fortūna“ - Vilniaus „Kibirkštis-VIČI“.

Pirmas dviejų laikinosios sostinės komandų derbis vyks kovo 14-ą dieną, kuomet namuose varžoves priims „Aistės-LSU-Paradis“. Atsakomas mūšis Garliavoje vyks kovo 17-ą dieną. Jei komandos pasidalins po pergalę, lemiama dvikova kovo 20-ą dieną vyks „Aisčių-LSU-Paradis“ aikštelėje.

Antrame ketvirtfinalyje namų pranašumą turės klaipėdietės, kurios kovo 15-ą dieną savų žiūrovų akivaizdoje priims varžoves iš sostinės. Antra tarpusavio dvikova Vilniuje vyks kovo 18-ą dieną. Jei prireiks, lemiamas mūšis kovo 21-ą dieną vyks Klaipėdoje.

Galutinė LMKL reguliaraus sezono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):