E. Želionis pralaimėjusiems pelnė 8 taškus, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo ir triskart prasižengė. Per nepilnas 25 žaidimo minutes (24:42) jis prametė abu tritaškius bei pataikė 4 dvitaškius metimus iš 5.

Taip pat starto penkete rungtyniavusio A. Mažučio sąskaitoje - 1 (baudos 1/2) taškas ir 3 klaidos.

14 taškų į šeimininkų krepšį įmetė Lauris Blausas, po 10 - Dwayne'as Johnsonas ir Janis Antropas.

Dmitrijus Gliebovas nugalėtojams pelnė 24 taškus, Mateo Kedzo ir Kasparas Kambala - po 15.

Dešimties komandų turnyre pirmauja Ventspilio „BK Ventspils“ (12/2) ekipa, o į antrą vietą pakilo Rygos VEF (7/2) krepšininkai.

„BK Jėkabpils“ (15/11, Dovydas Redikas) klubas - penktas, BK „Jelgava“ (11/13, Denisas Krestininas) komanda - septinta, o atstovaujama „BK Valmiera“ (9/16, Vytenis Čižauskas) ekipa liko aštunta.

M. Runkauskas prie pergalės Rumunijos lygoje prisidėjo 17 taškų

17-ą pergalę 22-ose Rumunijos vyrų krepšinio pirmenybių rungtynėse iškovojo trylikos komandų turnyro lyderis, šalies čempionas ir supertaurės savininkas Mariaus Runkausko atstovaujamas Ploješčio „CSU Asesoft“ klubas, svečiuose 88:80 (31:17, 26:20, 10:23, 21:20) įveikęs trečioje pozicijoje likusius Piteščio BCMU (12 pergalių ir 9 pralaimėjimai) krepšininkus.

Starto penkete rungtyniavęs Marius Runkauskas pelnė 17 taškų ir rezultatyvumu nugalėtojų gretose nusileido tik Ivanui Zigeranovičiui (22 tšk.) ir Jeremaine'ui Flowersui (19 tšk.).

Per 35 žaidimo minutes (35:04) atakuojantis gynėjas iš Lietuvos pataikė 3 tritaškius iš 8, 3 dvitaškius ir 4, realizavo abu baudų metimus, po krepšiais atkovojo 7 (1 puolime) ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo bei sykį prasižengė.

Šeimininkams Ronaldas Rossas pelnė 30 taškų, Jurijus Fraseniukas - 12, Stevanas Milosevičius - 10.

Rumunijos krepšinio lygoje Tirgu Murešo „BC Mureš“ (11/9, Vaidotas Pečiukas) klubas užima aštuntą vietą, Mediašo „CS Gaz Metan“ (9/11, Gediminas Navickas) ekipa lieka devinta, o Sibiu „CSU Atlassib“ (9/11, Gediminas Žylė) komanda yra dešimta.