Rungtynes 9 taškais iš eilės pradėjo „Juventus“ krepšininkai. Prabėgus beveik 4 minutėms pirmajame kėlinyje „Nevėžiui“ pirmuosius taškus pelnė Lukas Brazdauskis (9:2). Po Simo Buterlevičiaus tritaškio skirtumas išaugo iki dviženklio (12:2). Įpusėjus kėliniui svečiai turėjo 8 taškų deficitą (12:4). Thomasas Davisas pelnė 4 taškus paeiliui ir sumažino uteniškių persvarą iki 5 taškų (14:9). Likusias tris minutes taškus pelnė tik „Juventus“ ekipa, kuri prieš antrą ketvirtį susikrovė 16 taškų pranašumą – 25:9.

„Nevėžio“ krepšininkai per 6 minutes surengė spurtą 2:15 ir priartėjo prie aikštės šeimininkų (27:24). Po ilgos pertraukos „Juventus“ komandai taškus pelnė Nikita Barinovas, tačiau kitoje atakoje dviem taškais su pražanga atsakė Roderickas Camphoras (29:27). Prieš ilgąją pertrauką „Juventus“ turėjo 8 taškų pranašumą – 37:29

Trečiojo kėlinio pradžioje abi komandos keitėsi sėkmingomis atakomis (42:34). „Nevėžio“ krepšininkai pelnė 6 taškus iš eilės ir priartėjo prie aikštės šeimininkų (42:40). Tačiau tuomet iniciatyvą perėmė „Juventus“ ekipa, kuri pelnė 9 taškais ir padidino persvarą iki 11 taškų (51:40). T. Davisas po asmeninės pražangos užsidirbo techninę pražangą ir baigė savo pasirodymą. Po trijų kėlinių – 56:45.

Įpusėjus kėliniui „Nevėžis“ vis dar atsiliko 10 taškų (65:55). „Juventus“ krepšininkai toliau po truputį tolo (71:58). „Nevėžiui“ stebuklo sukurti nepavyko ir pergalę šventė uteniškiai – 81:69.

„Juventus“: E. Dimša (11 atk. kam.) 15 taškų, E. Stanionis (6 atk. kam.) 13, S. Buterlevičius (9 atk. kam.) 12, R. Broadusas (10 rez. perd.) ir N. Barinovas - po 11, A. Šikšnius 10, S. Kulvietis 9;

„Nevėžis“: R. Camphoras (10 rez. perd.) 18, M. Monroe (7 atk. kam.) 12, T. Davisas, J. Crawfordas (8 atk. kam.), L. Brazdauskis ir R. Biliartas - po 8, A. Aleksandrovas 7.

Turnyro lentelės kaimynų dvikovoje – „Pieno žvaigždžių“ pergalė

LKL čempionate Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (17-11) namuose 72:59 (17:15, 19:21, 17:12, 19:11) palaužė Alytaus „Dzūkiją“ (16-13) ir išsaugojo ketvirtą vietą turnyro lentelėje.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai: per pirmąsias keturias minutes kartu ekipos pelnė vos 6 taškus (5:1). Nepaisant to, kad nuo pat pradžios pranašumą turėjo „Pieno žvaigždės“, „Dzūkija“ taikliais Fiodoro Dmitrievo ir Martyno Paliukėno metimais išlygino ir net persvėrė rezultatą savo naudai (6:9). Rezultatas po pirmojo kėlinio – 17:15 „Dzūkijos“ naudai.

Spurtą 11:0 surengę alytiškiai atitrūko dviženkliu taškų skirtumu (21:32). Tuo pačiu atsakė ir „Pieno žvaigždės“: M. Dixono vedini pasvaliečiai pelnė 9 taškus be atsako (30:32). Artūras Jomantas keturiais taškais iš eilės bandė pradėti dar vieną spurtą, tačiau jį sustabdė po vieną tritaškį pataikę Benjaminas Brustas ir M. Dixonas (36:36). Šis rezultatas nepasikeitė iki didžiosios pertraukos.

Trečią kėlinį dvitaškiu atidarė Tauras Jogėla (38:36). Dvi minutes trukusį taškų badą nutraukė septyni iš eilės Alytaus komandos taškai (38:43). „Pieno žvaigždėms“ prisivijus varžovus komandų žaidimas išsilygino (48:48). Ketvirtį ir nedidelį „Pieno žvaigždžių“ spurtą dėjimu su sirena užbaigė Osvaldas Olisevičius (53:48).

Lemiamas kėlinys prasidėjo dvejomis skaudžiomis pražangomis „Dzūkijai“: penktą asmeninę pražangą užsidirbo R. Nicholas, o atsarginių žaidėjų suolelis buvo nubaustas technine bauda. Tuo pasinaudoję pasvaliečiai padidino savo pranašumą iki dviženklio (63:50). Galutinis rungtynių rezultatas – 72:59.

„Pieno žvaigždės“: Michaelas Dixonas 16, Benjaminas Brustas 12, Žygimantas Skučas, Evaldas Kairys, Aidas Viskontas ir Aleksanderis Oriakhi - po 7;

„Dzūkija“: Artūras Jomantas 13, Fiodoras Dimitrievas 12, Osvaldas Mačernis 8, Giedrius Gustas ir Paulius Dambrauskas - po 7.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):