Sėkmingiau rungtynes pradėjo „Kibirkšties-VIČI“ ekipa, kuri prabėgus 5 minutėms pirmavo 11:4. Nors „Utena“ priartėjo (11:14), bet vilnietės sėkmingai baigė kėlinį ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių buvo priekyje 23:16.

Antrojo ketvirčio pradžioje viešnios pelnė 6 taškus be atsako (22:23), tačiau čia pat tuo pačiu atsakė ir LMKL čempionės – 29:22. Daugiau nutolti uteniškės varžovėms neleido ir sumažino deficitą pusiau – 32:35.

Vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė po pertraukos. Susikaupusi „Utenos“ komanda pasivijo varžoves ir 27-ąją minutę jau buvo priekyje – 45:43. Nors Nyshia Hammonds dvitaškiu išlygino rezultatą (45:45), bet Alfredo Vainausko auklėtinės laimėjo atkarpą 8:0 bei atitrūko – 53:45. Prasidėjus paskutinei minutes „Utena“ įgijo jau dviženklį pranašumą, kuris išliko nepakitęs ir po trijų kėlinių – 58:47.

Ketvirtajame kėlinyje „Utena“ toliau nemažino apsukų – per 5 minutes į savąjį krepšį praleido vos vieną taiklų metimą, o pati pelnė 10 taškų ir susikrovė solidžią persvarą – 68:49. Per likusį laiką niekas nepasikeitė ir LKF taurės laimėtojos pasiekė dar vieną pergalę LMKL pirmenybėse.

„Kibirkštis-VIČI“: E. Šniokaitė 18, N. Hammonds 14, D. Šarauskaitė 8 taškai.

„Utena“: E. Šulčiūtė 27 (13 atk. kam., 35 naud. balai), S. Linkevičienė 17 (9 atk. kam., 9 per. kam., 36 naud. balai), G. Šniokaitė 11 taškų.

„Fortūna“ sutriuškino „Hoptrans-Sirenas“

Įtikinamą pergalę šventė Klaipėdos „Fortūnos“ (15/12) komanda, kuri savo aikštelėje rezultatu 92:62 (25:11, 26:15, 18:18, 23:18) pranoko Kauno rajono „Hoptrans-Sirenas“ (12/15).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo klaipėdietės, kurios pelnė 10 taškų be atsako ir pabėgo į priekį, o „Hoptrans-Sirenos“ atsilikinėjo jau 4:12. Likus žaisti mažiau nei dvi minutes, komandas vis dar skyrė 9 taškai (19:10), o tokiu žaidimu nepatenkintas Linas Šalkus buvo priverstas paprašyti minutės pertraukėlės. Tačiau žaidimo tai nesustygavo ir po pirmojo kėlinio „Fortūna“ buvo priekyje – 25:11.

Antrajame kėlinyje kaunietėms ir toliau teko vytis varžoves. Įpusėjus kėliniui vis dar priekyje buvo Klaipėdos ekipa, o komandas skyrė dviženklis skirtumas – 35:18. Antrajame ketvirtyje „Hoptrans-Sirenoms“ ir toliau nepavyko sėkmingai atakuoti varžovių krepšį bei stabdyti puolimą, o prieš antrąją rungtynių dalį kaunietės turėjo jau 25 taškų deficitą – 26:51.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje ženkliai nesikeitė, o priekyje ir toliau buvo klaipėdietės, kurios įpusėjus ketvirčiui pirmavo 62:33. Nors kėlinio pabaigoje 8 taškus per paskutines 2 minutes pelnė „Hoptrans-Sirenos“, tačiau tai sumažinti atsilikimą leido minimaliai – 44:69.

Paskutinį ketvirtį spurtu 12:1 pradėjo Kauno rajono ekipa ir sušvelnino atsilikimą – 56:70, tačiau 9 taškus be atsako pelniusi „Fortūna“ ir vėl atstatė turėtą pranašumą – 84:60. Per likusį laiką „Hoptrans-Sirenoms“ intrigos sukurti nebepavyko, o klaipėdietės šventė pergalę 92:62.

„Fortūna“: M. Solopova 24, M. Grigalauskytė 19 (14 atk. kam), R. Mizgerytė 15, L. Aglinskaitė 13, E. Kregždytė 11 taškų.

„Hoptrans-Sirenos“: K. Balčiūnaitė 17 (10 atk. kam.), R. Žemantauskaitė-Matlašaitienė 13, G. Jasiunskaitė 12, R. Knyzaitė 11 taškų.

Pirmą pergalę šventė „Šiaulių-Universitetas“

Pirmą pergalę sezone iškovojo Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (1/26) komanda, kuri 69:55 (14:20, 23:10, 19:9, 13:16) namuose palaužė turnyrinės lentelės kaimynę „Jaunųjų talentų“ (5/22) ekipą.

Pirmąjį ketvirtį komandos pradėjo apylygiai, tačiau 8 taškus be atsakomo pelnę „Jaunieji talentai“ išsiveržė į priekį dviženkliu skirtumu – 15:6. Kėlinį 5 taškais baigė Aistė Tamutytė ir leido „Šiaulių-Universiteto“ ekipai sušvelninti atsilikimą iki 6 taškų – 14:20.

Antrąjį ketvirtį 6 taškais pradėjo šiaulietės ir išlygino rezultatą – 20:20. Per likusį kėlinio laiką ir toliau rungtynių eiga kontroliavo šeimininkės ir likus žaisti 3 minutes buvo priekyje – 31:26. Per likusį laiką vilnietėms varžovių pasivyti nepavyko, o prieš antrąją rungtynių dalį „Šiaulių-Universiteto“ ekipa pirmavo 37:30.

Trečiajame kėlinyje, po Silvijos Kuodienės dvitaškio, šiauliečių pranašumas tapo dviženklis – 41:30, o įpusėjus ketvirčiui persvara padidėjo jau iki 16 taškų – 48:32. Per likusią kėlinio dalį persvaros šiaulietės neišbarstė ir prieš lemiamą ketvirtį buvo priekyje – 56:39.

Paskutiniame ketvirtyje sėkmingą atkarpą 11:5 sužaidė vilnietės ir sumažino atsilikimą iki 11 taškų – 50:61. Likus žaisti kiek daugiau nei minutę, komandas skyrė 14 taškų – 69:55, o S. Kuodienės dvitaškis įtvirtino „Šiaulių-Universiteto“ pergalę rezultatu 69:55.

„Šiauliai-Universitetas“: S. Kuodienė 30 (11 atk. kam.), A. Tamutytė 19 (11 atk. kam.), U. Bukauskaitė 11 taškų.

„Jaunieji talentai“: L. Juškaitė 18 (17 atk. akm.), G. Meškonytė 15 taškų.

„Sūduva“ palaužė Kauno klubą

LMKL susitikime Marijampolės „Sūduvos“ (21/6) krepšininkės namuose 81:69 (30:24, 16:14, 17:18, 18:13) pranoko Kauno „Aisčių-LSU-Paradis“ (15/12) ekipą.

Pirmajame kėlinyje vyko kova taškas į tašką, o „Sūduva“ paskutinėmis minutės sugebėjo susikrauti kiek didesnę persvarą – 30:24.

Antrame ketvirtyje šeimininkėms pavyko įgyti dviženklį pranašumą – 36:26. Likus žaisti kiek mažiau nei 2 minutes „Aistės-LSU-Paradis“ priartėjo (38:41), bet likusį laiką taškų nepelnė ir „Sūduva“ įpusėjus mačui pirmavo 46:38.

Po didžiosios pertraukos Marijampolės krepšininkės kontroliavo situaciją ir vėl susigrąžino dviženklę persvarą – 56:46. Viešnios neleido marijampolietėms atitrūkti dar labiau ir prieš lemiamą mačo atkarpą kiek priartėjo – 56:63.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus beveik 3 minutes „Aistės-LSU-Paradis“ sumažino atsilikimą dar labiau – 60:65. „Sūduva“ pelnė 4 taškus be atsako – 69:60. Nors kaunietės dar bandė atsitiesti, bet šeimininkės išlaikė persvarą savo rankose ir iškovojo pergalę.

„Sūduva“: S. Okockytė ir I. Šalkauskė po 19, S. Baliutavičiūtė 16 (13 atk. kam.), S. Dukate 10, E. Briedytė 8 taškai.

„Aistės-LSU-Paradis“: N. Skadaitė 21, L. Svarytė (15 atk. kam.) ir G. Tamašauskaitė po 12, J. Marmienė 11 taškų.