Ypač galingai šeimininkai pradėjo antrą kėlinį, kai surengė spurtą 26:3 ir iškart atitrūko nuo savo varžovų – 42:20.

„Fenerbahce Ulker“: Nemanja Bjelica 16, Ricky Hickmanas ir Janas Vesely po 13, Andrew Goudelockas 10, Emiras Preldžičius 8 taškai.

„Nižnij Novgorod“: Trey Thompkinsas 22 (11 atk. kam.), Tayloas Rochestie ir Rihardas Kuksikas po 13, Galis Mekelis 12, Dmitrijus Chvostovas 8 taškai.

Kitame F grupės mače Maskvos CSKA (7/2) svečiuose 81:74 (15:27, 21:15, 20:13, 25:19) įveikė Vitorijos „Laboral Kutxa“ (4/5) klubą.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 2 min. priekyje vienu tašku dar buvo ispanai (72:71), tačiau tada rusai spurtavo 7:0 ir įgijo lemiamą pranašumą.

„Laboral Kutxa“: Darius Adamsas 31 (6/8 dvitaškiai, 5/10 tritaškiai, 4/5 baudos, 30 naud. balų), Fernando San Emeterio 14, Davis Bertanis 8, Fabienas Causeuras 7 taškai (10 atk. kam.).

8. Malagos „Unicaja“ (Ispanija) 1 7 573:628

Tuo metu E grupėje, kurioje žaidžia ir Kauno „Žalgiris“, kiek netikėtai laimėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ (2/7), savo arenoje 89:76 (18:20, 20:14, 16:25, 35:17) patiesusi Eurolygos čempioną Tel Avivo „Maccabį“ (6/3).

Serbų pergalę lėmė įspūdingas jų spurtas 20:0 ketvirtame kėlinyje rezultatui esant 63:68.

„Crvena Zvezda“: Bobanas Marjanovičius 19 (17 atk. kam., 32 naud. balai), Marcusas Williamsas 17, Charlesas Jenkinsas 16, Nikola Kaliničius 14 taškų.

„Maccabi“: Devinas Smithas 15, Jeremy Pargo 14, Nate'as Linartas ir Alexas Tyusas po 12 taškų.

Suklupo ir Atėnų „Panathinaikos“ (5/4) komanda, kuri prie savų žiūrovų 77:81 (21:16, 11:26, 20:15, 25:24) neatsilaikė prieš „Barcelona“ (6/3) ekipą.

Kitą savaitę graikai atvyksta į Kauną, kur jų jau lauks akistata su žalgiriečiais.

„Panathinaikos“: Estebanas Batista 16 (9 atk. kam.), Jamesas Gistas 14, Dimitris Diamantidis 12, Antonis Fotsis ir A. J. Slaughteris po 9 taškus.

„Barcelona“: Justinas Doellmanas 21, Juanas Carlosas Navarro 17, Tiboras Pleissas 15, Alejandro Abrinesas 9 taškai.