Visas rungtynes vyko atkakli kova taškas į tašką, o susitikimo nugalėtojos sprendėsi paskutinėmis minutėmis.

Iki mačo pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei minutę Jolanta Marmienė tritaškiu priartino šeimininkes (58:59), tačiau per likusį laiką nė vienai komandai pasižymėti nepavyko, nors likus 20 sekundžių Nyshia Hammonds galėjo padidinti viešnių pranašumą, bet prametė abi baudas.

„Aistės-LSU-Paradis“: L. Svarytė (16 atk. kam.) ir N. Skadaitė po 16, J. Marmienė 12, M. Petrauskaitė 10 taškų.

„Kibirštis-VIČI“: N. Hammonds 19 (10 atk. kam.), E. Šniokaitė 14, D. Šarauskaitė 10 taškų.

„Sūduva“ palaužė „Hoptrans-Sirenas“

Pergalę po atkaklios kovos Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Marijampolės „Sūduvos“ (20/6) ekipa, kuri 78:73 (19:18, 14:23, 22:21, 23:11) rungtynių pabaigoje palaužė Kauno rajono „Hoptrans-Sirenas“ (12/14).

Lemiamame ketvirtyje ir žingsneliu priekyje buvo „Hoptrans-Sirenos“, kurios sužaidus beveik 4 minutes pirmavo 68:61. Tačiau 7 taškus be atsako pelniusi „Sūduva“ išlygino rezultatą (68:68) ir likus žaisti 2 minutes grąžino intrigą bei privertė Liną Šalkų paprašyti minutės pertraukėlės.

Nors kaunietės po Rasos Knyzaitės dvitaškio buvo išsiveržusios į priekį (70:68), tačiau tolimą metimą pataikė Ela Briedytė ir nusvėrė svarstykles jau į „Sūduvos“ pusę – 71:70. Likus žaisti minutę, rezultatas ir vėl buvo lygus (73:73), tačiau vieną baudos metimą realizavusi Sandra Baliutavičūtė išvedė „Sūduvą“ į priekį – 74:73. Paskutinį tašką padėjo Santa Okockytė, kuri realizavo baudų metimus, pataikė dvitaškį ir leido „Sūduvai“ švęsti pergalę 78:73.

„Hoptrans-Sirenos“: K. Balčiūnaitė 16 (14 atk. kam.), R. Žemantauskaitė-Matlašaitienė ir A. Baronėnaitė po 13, R. Knyzaitė 10 taškų.

„Sūduva“: I. Šalkauskė 33 (12/15 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 3/3 baudos, 12 atk. kam., 49 naud. balai), S. Baliutavičiūtė 11 (10 atk. kam.), S. Okockytė 10, E. Briedytė 9 taškai.

„Utena“ nugalėjo „Jaunuosius talentus“

Dvidešimt penktąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo vienvaldė lyderė „Utena“ (25/1), kuri svečiuose 86:60 (28:5, 9:23, 23:18, 26:14) pranoko Vilniaus „Jaunųjų talentų“ (5/21) krepšininkes.

„Jaunieji talentai“: L. Juškaitė 18, G. Meškonytė 16, E. Mauraitė 9 taškai.

„Utena“: K. Alminaitė 21 (14 atk. kam.), E. Šulčiūtė 17, S. Linkevičienė 15, E. Šikšniūtė 14, E. Tarasevičiūtė 9 taškai.

„Fortūnai“ užteko kėlinio, kad nokautuotų šiaulietes

Lengvą pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Klaipėdos „Fortūna“ (14/12), kuri svečiuose rezultatu 90:54 (35:3, 15:13, 21:17, 19:21) pranoko Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (0/26) komandą.

Pirmąjį kėlinį klaipėdietės pradėjo neįtikėtinu spurtu 26:0, o Šiaulių ekipai pasižymėti pavyko tik likus žaisti apie dvi minutes – 35:3.

„Šiauliai-Universitetas“: U. Bukauskaitė 19, K. Turomsha 13, A. Tamutytė 11 taškų.

„Fortūna“: M. Solopova 21, R. Mizgerytė 16, L. Aglinskaitė 14, B. Gudelionytė 13 taškų.