D. Redikas per 38 žaidimo minutes įmetė 23 taškus (5/11 dvit., 0/4 trit., 13/17 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo varžovo metimą, 2 kartus suklydo, išprovokavo 11 varžovų pražangų, kartą prasižengė ir iš viso surinko 31 naudingumo balą.

Nugalėtojų gretose lietuviui geriausiai talkino Rinaldas Sirsinis pelnęs 19 taškų, Arturas Dušelis pridėjo 10 taškų.

Pralaimėjusiems Brandonas Hasseliis įmetė 11 taškų.

R. Seibutis Turkijoje pasirodė kukliau

Sudėtingą pergalę Turkijos krepšinio lygos pirmenybėse iškovojo Renaldo Seibučio atstovaujama Stambulo „Darussafaka Dogus“ (13/6) komanda, kuri svečiuose po atkaklios kovos 72:69 (16:21, 20:13, 18:16, 18:19) palaužė Gaziantepo „Royal Hali“ (8/11) krepšininkų pasipriešinimą.

R. Seibutis per 26 aikštėje praleistas minutes prie komandos pergalės pridėjo 7 taškus (2/4 dvit., 0/3 trit., 3/3 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą perėmė kamuolį ir 3 kartus suklydo bei 2 kartus prasižengė.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Jamonas Lucasas pelnęs 15 taškų, Ersinas Dalgi įmetė 14, Jordanas Farmaras pasižymėjo 9 taškais.

Pralaimėjusiems Jawadas Wiliamsas surinko 18 taškų, Courdono Higginso sąskaitoje 14 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.