Šiauliai“ sėkmingai pradėjo mačą ir prabėgus kiek daugiau nei 3 minutėms jau pirmavo dviženkliu skirtumu – 14:4. 6-ą minutę šiauliečių pranašumas siekė 15 taškų (23:8), bet „Lietkabelis“ baigė kėlinį spurtu ir po pirmų dešimties žaidimo minučių atsiliko - 22:29.

Antrame ketvirtyje panevėžiečiai po truputį vijosi varžovus (35:36, sužaidus 5 min.). Prasidėjus paskutinei minutei svečiams galiausiai pavyko išsiveržti į priekį – 46:45. Rezultatas išliko nepakitęs ir kuomet sirena paskelbė pirmos susitikimo dalies pabaigą.

Po didžiosios pertraukos „Lietkabelis“ buvo truktelėjęs į priekį (54:48), tačiau pralaimėjo atkarpą 0:12 ir vėl atsidūrė besivejančių vaidmenyje (54:60). Panevėžiečiams buvo pavykę vėl priartėti (61:64), bet „Šiauliai“ susikrovė dviženklį pranašumą, kuris po trijų kėlinių siekė 11 taškų – 76:65.

„Lietkabeliui“ prastai susiklostė ketvirto ketvirčio pradžia, kuomet vos per pusantros minutės buvo leistas varžovams įmesti 9 taškus be atsako – 85:65. Nors panevėžiečiai dar bandė pasivyti varžovus, tačiau „Šiauliai“ puikiai pataikė iš toli ir išsaugojo susikrautą pranašumą.

„Šiauliai“: Rolandas Alijevas 23 (5/7 tritaškiai, 10 rez. perdav.), Vytas Šulskis (3/5 tritaškiai, 9 atk. kam.) ir Rokas Giedraitis (3/8 tritaškiai) po 17, Ryanas Olanderis ir Julius Jucikas (5 atk. kam.) po 13, Gintaras Leonavičius 11 (5 rez. perdav.), Karolis Babkauskas 9 taškai.

„Lietkabelis“: Jurica Žuža 17 (5 atk. kam.), Evaldas Žabas 15, Jakovas Vladovičius (6 rez. perdav.), Dainius Šalenga ir Arnas Labuckas po 12 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.