Nors po dviejų kėlinių rezultatas dar buvo lygus (56:56), trečią ketvirtį keturiais taškais iš eilės pradėjo D-Mo, o šeimininkai po truputį ėmė tolti, kol galiausiai įgijo 14 taškų pranašumą ir pergalingai užbaigė mačą.

D. Motiejūnas per 30 min. pelnė 12 taškų (5/9 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 2/5 baudos), atkovojo 3, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovo metimą, 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Raketų“ gretose tradiciškai nesustabdomas buvo Jamesas Hardenas, antrą kartą šiame sezone surinkęs trigubą dublį – 31 taškas (2/9 dvitaškiai, 5/11 tritaškiai, 12/15 baudos), 11 atkovotų kamuolių ir10 rezultatyvių perdavimų.

Tačiau „Toyota Center“ arenoje susirinkę žiūrovai plojo ne tik jam – pirmame kėlinyje skambių ovacijų sulaukė ir D. Motiejūnas, kai tarsi ungurys praslydo tarp dviese jį mėginusių sustabdyti Nikolos Pekovičiaus ir Ricky Rubio bei kaire ranka nuo lentos įmetė gražų dvitaškį.

Teksaso komandai šioje dvikovoje negalėjo padėti susirgęs Petrickas Beverley, treniruotėje susižeidęs graikas Kostas Papanikolaou ir traumuotas Dwightas Howardas.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 31 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), Joshas Smithas 17 (7/15 metimai iš žaidimo, 6 pražangos), Terrence'as Jonesas 15 (15 atk. kam.), Corey Breweris 11 (3/12 metimai iš žaidimo, 5 klaidos), Donatas Motiejūnas 12, Trevoras Ariza 10 taškų.

„Wolves“: Andrew Wigginsas 30, Kevinas Martinas 21, Nikola Pekovičius 16 (13 atk. kam.), Ricky Rubio 14, Adreianas Payne'as 11 taškų (10 atk. kam.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (47)