Penktose rungtynėse K grupės autsaideriai Tartu krepšininkai namuose 68:91 (23:18, 11:26, 20:24, 23:14) pralaimėjo antrą vietą ir kelialapį į atkrintamas varžybas užsitikrinusiai Saratovo „Avtodor“ (Rusija) ekipai.

A. Pečiukevičius pralaimėjusiems pelnė 11 taškų, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė. Per 27 minutes jis prametė visus 4 tritaškius, pataikė 5 dvitaškius iš 12 ir 1 baudos metimą iš 2.

K. Petrukonio sąskaitoje - 3 taškai (dvitaškiai 1/5, baudos 1/1), 2 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, 3 klaidos ir 2 pražangos per 12 minučių.

Kitose šios grupės penkto turo rungtynėse lyderiai Frankfurto „Fraport Skyliners“ (Vokietija) krepšininkai svečiuose po dviejų pratęsimų 94:92 (19:8, 20:20, 16:20, 15:22, 10:10, 14:10) įveikė Den Bošo „SPM Shoeters“ (Olandija) komandą.

R. Butauto auklėtiniai pralaimėjo dramatiškoje kovoje po pratęsimo

Tikrame trileryje nesėkmę patyrė Ramūno Butauto treniruojama Astanos „Astana“ (2/3) komanda. Kazachstano čempionai Rumunijoje po pratęsimo 89:90 (18:12, 14:18, 20:25, 26:23, 11:12) nusileido Targu „Energia“ (4/1) krepšininkams.

Svečių gretose išsiskyrė atitinkamai 25 ir 17 taškų surinkę Jerry Johnsonas (6 rez. perdav., 8 išprov. pražang., 5 klaid.) ir J'Covanas Brownas (7 rez. perdav.). 12 taškų įmetė Lukša Andričius (7 atk. kam.), 11 - Nikas Caneras-Medley (7 atk. kam.).

Nugalėtojams Giordanas Watsonas pelnė 23 (8/10 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai), Andreasas Glyniadakis - 16 (6 atk. kam., 7 kl.), Nemanja Miloševičius - 15 taškų (8 atk. kam.).

Į ketvirtfinalį iškops po dvi geriausias grupės komandos.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.