Kaunietės puikiai pradėjo mačą ir prabėgus beveik 6 minutėms pirmavo 13:6, bet „Utena“ atkuto ir laimėjo atkarpą 12:2, kuri leido išsiveržti į priekį – 18:15. Kėlinys baigėsi viešnioms nežymiai pirmaujant – 20:18.

Antrajame ketvirtyje sužaidus 2 minutes „Aistės“ priartėjo (22:23), bet net 5 minutes nepelnė nė taško, o tuo pasinaudojusi „Utena“ surinko jų 16 ir susikrovė solidžią persvarą – 39:24. Įpusėjus mačui komandas skyrė 18 taškų – 42:24.

Po didžiosios pertraukos „Utena“ laikė žaidimo vadžias savo rankose (62:41 po trijų kėlinių), o „Aistės-LSU-Paradis“ deficitą sumažino tik ketvirtajame ketvirtyje, kai A. Vainauskas leido pasireikšti mažiau rungtyniaujančioms krepšininkėms.

„Aistės-LSU-Paradis“: L. Svarytė 14 (7 atk. kam.), J. Marmienė (7 atk. kam., 4 rez. perd.) ir N. Skadaitė (6 atk. kam.) po 13 taškų.

„Utena“: H. Mershon (5 rez. perd.) ir K. Alminaitė (8 atk. kam.) po 13, R. Valentienė 12, E. Šulčiūtė 10, G. Šniokaitė 9 taškai (5 atk. kam.).

„Šiauliai-Universitetas“ metė rimtą iššūkį LMKL vicečempionėms

Sunkią pergalę iškovojo Marijampolės „Sūduvos“ (18/6) komanda, kuri išvykoje 79:70 (28:20, 14:15, 22:19, 15:16) palaužė Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (0/24) ekipą.

Pirmajame kėlinyje sužaidus daugiau nei 6 minutes šeimininkės turėjo tik 1 taško deficitą (15:16), bet per likusį laiką sėkmingiau rungtyniavo „Sūduva“, kuri po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo 28:20.
Antrajame ketvirtyje „Šiauliai-Universitetas“ ėmė vytis varžoves (35:38), bet per paskutines 4 minutes neįmetė nė taško ir marijampolietės vėl nutolo – 42:35.

Po didžiosios pertraukos Rimvydo Samulėno auklėtinės kontroliavo situaciją, bet nuo šiauliečių atitrūkti negalėjo ir po trijų ketvirčių komandas skyrė 8 taškai – 62:54.

Ketvirtajame kėlinyje „Šiauliai-Universitetas“ kilo į lemiamą šturmą ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų (68:73), tačiau „Sūduva“ patikimai sužaidė paskutines minutes ir šventė pergalę.

„Šiauliai-Universitetas“: S. Kuodienė 31 (3/4 tritaškiai, 9 atk. kam., 5 rez. perd., 32 naud. bal.), A. Tamutytė 14 (8 atk. kam.), K. Turomša 11.

„Sūduva“: S. Okockytė 16, D. Saurazaitė 15 (25 naud. bal.), I. Šalkauskė 14, S. Baliutavičiūtė 12 taškų (8 atk. kam.).

„Hoptrans-Sirenos“ ketvirtą kartą nugalėjo „Jaunuosius talentus“

Įtikinamą pergalę iškovojo „Hoptrans-Sirenos“ (11/13), kurios svečiuose 75:54 (18:18, 20:8, 23:15, 14:13) ketvirtą kartą šį sezoną pranoko Vilniaus „Jaunųjų talentų“ (5/19) ekipą.

Pirmajame ketvirtyje vyko apylygė kova, tačiau į priekį pabėgti pirmosioms pavyko vilnietėms – 16:10. Tačiau atkarpą 8:2 kėlinio pabaigoje sėkmingai sužaidė „Hoptrans-Sirenos“ ir varžoves pasivijo – 18:18.

Antrąjį ketvirtį 7 taškais be atsako pradėjo kaunietės ir išsiveržė į priekį – 25:18. Įpusėjus kėliniui „Hoptrans-Sirenos“ jau buvo priekyje dviženkliu skirtumu – 30:20. Kėlinį 20:8 laimėjusios kaunietės prieš ilgąją pertrauką buvo priekyje 30:26.

Įpusėjus trečiajam ketvirčiui ekipas skyrė jau 17 taškų (47:30), o „Jaunųjų talentų“ komandai taip ir nepavyko priartėti prie varžovių bei grąžinti intrigą. Kėlinį dvitaškiu metimu baigė Rasa Knyzaitė ir leido „Hoptrans-Sirenoms“ būti priekyje jau 61:41.

Paskutiniame kėlinyje kaunietės žemesnės pavaros neįjungė ir išlaikė susikrautą persvarą. Likus žaisti 3 minutėms, „Jaunieji talentai“ buvo persvarą sumažinę iki 16 taškų (50:74), tačiau kėlinį 5 taškais be atsako baigė kaunietės ir šventė pergalę rezultatu 75:54.

„Jaunieji talentai“: G. Meškonytė (5 kld.) 20, L. Jurčiūtė 12, G. Paulauskaitė 7 taškai.

„Hoptrans-Sirenos“: K. Balčiūnaitė (11 atk. kam.) 16, R. Žemantauskaitė-Matlašaitienė 15, A. Baronėnaitė 14, G. Jasiunskaitė 10 taškų.

LMKL čempionės rungtynių pabaigoje palaužė „Fortūną“

Pergalę po dramatiškos kovos šventė Vilniaus „Kibirkštis-VIČI“ (12/12), kuri svečiuose 55:50 (11:10, 12:12, 14:13, 18:15) pranoko Klaipėdos „Fortūną“ (13/11).

Pirmajame ketvirtyje 5 taškų pranašumą buvo įgijusios vilnietės (11:6), tačiau 4 Robertos Mizgerytės taškai leido „Fortūnai“ po pirmųjų dešimties minučių turėti vos minimalų deficitą – 10:11.

Antrajame kėlinyje į priekį vėl pabėgusi buvo „Kibirkštis-VIČI“ (21:15), bet 6 taškais atsakiusios klaipėdietės rezultatą išlygino – 21:21. Prieš antrąją rungtynių dalį vilnietės ir vėl buvo žingsneliu priekyje – 23:22.

Apylygė kova vyko ir antroje rungtynių dalyje. Įpusėjus ketvirčiui vilnietės pirmavo 33:27, bet atkarpą 8:0 sužaidusi „Fortūna“ ne tik varžoves pasivijo, bet ir išsiveržė į priekį – 35:33. Visgi 4 taškais atsakė Nyshia Hammonds ir leido „Kibirkščiai-VIČI“ būti priekyje – 37:35.

Lemiamas ketvirtis sėkmingiau prasidėjo vilnietėms, kurios ir vėl pabėgo į priekį – 43:37, tačiau „Fortūna“ sėkmingai sužaidė puolime ir varžoves prisivijo – 42:43. Likus žaisti kiek daugiau nei minutę, po Eglės Šniokaitės dvitaškio, vilnietės ir vėl atsiplėšė – 51:44, o Daugilė Šarauskaitė, likus žaisti 30 sekundžių, persvarą dar labiau padidino – 53:44. Nors per likusį laiką Marina Solopova spėjo pelnyti net 5 taškus, tačiau „Fortūnai“ LMKL čempionių pasivyti nebepavyko.

„Fortūna“: M. Solopova (5 per. kam.) 16, M. Grigalauskytė (9 atk. kam.) 10, R. Mizgerytė 9, K. Druskytė 8 taškai.

„Kibirkštis-VIČI“: N. Hammonds 12, D. Šarauskaitė (19 atk. kam.) ir E. Šniokaitė (5 rez. perd.) po 10 taškų.