Starto penkete rungtynes pradėjęs M. Anisimovas per 22 minutes surinko 16 taškų (4/6 dvit., 8/11 baudų) ir buvo rezultatyviausias šalies čempionų gretose. Aukštaūgis taip pat sugriebė 8 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas ir 4 kartus suklydo.

14 taškų įmetė Aleksandras Lipovojus (9 at. kam.), po 11 – Maksimas Pustozvonovas ir Maksimas Ivšinas.

Svečiams Ricardo Glennas (10 atk. kam.) pelnė 14, Aleksandras Antipovas ir Vladislavas Podolianas – po 10 taškų.

***

Latvijos pienybėse šeštadienį įvyko „lietuviškų“ komandų dvikova. Dovydo Rediko atstovaujamas Jekabpilio „Jekabpils“ (12/11) klubas namuose 78:73 (Liepojos „Triobet/Liepaja“ (17/5) ekipą su Edgaru Želioniu ir Andriumi Mažučiu.

Visi trys lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete.

Nugalėtojams D. Redikas per 35 minutes pelnė 10 taškų (2/7 dvit., 1/2 trit., 3/4 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, dusyk suklydo ir triskart pažeidė taisykles.

Svečių gretose nesulaikomas vėl buvo E. Želionis. Aukštaūgio sąskaitoje – 17 taškų (6/9 dvit., 1/3 trit., 2/2 baudų), 12 atkovotų bei 1 perimtas kamuolys, 4 išprovokuotos pražangos, 1 klaida, 3 pražangos ir 24 naudingumo balai per 29 minutes.

A. Mažutis per 26 minutes įmetė 3 taškus (1/3 trit.), atkovojo kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, dusyk suklydo ir triskart pažeidė taisykles.

***

Dramatišką pergalę Vokietijos krepšinio lygos pirmenybėse iškovojo Beno Veikalo ir Tado Klimavičiaus atstovaujama Bonos „Telekom Baskets“ (14/8) komanda, kuri namuose po įtemptos kovos 66:65 (17:16, 16:12, 16:18, 17:19) palaužė Giotingeno „BG Gottingen“ (10/12) krepšininkus.

T. Kliamvičius per 26 aikštėje praleistas minutes į varžovų krepšį įmetė 11 taškų (4/4 dvit., 3/4 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, 3 kartus suklydo, blokavo 2 varžovų metimus ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Kitas Bonos klubo lietuvos B. Veikalas šiam susitikimui nebuvo registruotas;

Daugiausiai taškų šeimininkų gretose surinko Andrea Colaiaro – 19, svečių gretose išsiskyrė buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubo atakų organizatorius Khalidas El-Aminas pelnęs 21 tašką.

***

Triuškinamą nesėkmę Lenkijos pirmenybėse šeštadienį patyrė šį kartą neįprastai blankiai pasirodžiusio Ovidijaus Galdiko komanda.

Gdynės „Asseco“ (11/9) klubas išvykoje 66:85 (23:11, 13:20, 12:35, 18:19) nusileido lygos lyderei Zelionos Guros „Stelmet“ (16/4) ekipai.

Starto penkete rungtynes pradėjęs „centras“ iš Lietuvos per 24 minutes pelnė 3 taškus (1/2 dvit., 1/2 baudų), sugriebė 6 atšokusius kamuolius, išprovokavo pražangą, blokavo 2 metimus, po kartą suklydo ir pažeidė taisykles bei surinko 8 naudingumo balus.

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė 20 taškų įmetęs ir 7 kamuolius atkovojęs Przemysławas Frasunkiewiczius.

Nugalėtojams po 16 taškų pelnė Aaronas Celas (4/4 trit.) ir Lukaszas Koszarekas (8 rez. perd.).

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.