Pasvalio komandą į pergalę Prienuose atvedė 23 taškus pelnęs legionierius Michaelas Dixonas.

Rungtynes spurtu 7:2 pradėjo svečiai. Tauras Jogėla dvitaškiu dar labiau padidino „Pieno žvaigždžių“ pranašumą (10:18). Tačiau šeimininkai atsakė spurtu 11:0 ir išsiveržė į priekį (21:18). Domantas Šeškus pelnė aštuntą savo tašką, tačiau rezultatyvų pirmąjį kėlinį dvitaškiu baigė Benjaminas Brustas – 26:24.

Antrojo ketvirčio pradžioje D. Šeškus pataikė tritaškį, taip „Prienus“ atitolindamas nuo varžovų (34:26). M. Dixonas sumetė keturias baudas ir išlygino rezultatą (38:38). Komandos kurį laiką keitėsi taikliais dvitaškiais (46:42). Paskutinę minutę „Prienai“ nepelnė nė taško, o tuo pasinaudoję svečiai išsiveržė į priekį (49:50).

Po ilgosios pertraukos iniciatyva priklausė svečiams, kurie surengė spurtą 8:0 (49:58). „Prienų“ bandymus priartėti „Pieno žvaigždės“ vertė niekais – svečių persvara padidėjo iki dviženklės (57:69). Prieniškių šeši taškai iš eilės grąžino intrigą (63:69). Kėlinio pabaigoje šeimininkai dar labiau priartėjo, tačiau ketvirtį tolimu metimu baigė B. Brustas – 69:74.

Lemiamą ketvirtį komandos pradėjo apsikeisdamos taikliais dvitaškiais metimais (78:81). Arnas Labuckas pataikė sudėtingą tritaškį, Simonas Kymantas pelnė keturis taškus ir „Prienai“ išsiveržė į priekį (85:81).

Penki iš eilės M. Dixono taškai grąžino pranašumą svečiams (85:86). Martynas Linkevičius dvitaškiu su pražanga išvedė šeimininkus į priekį, bet M. Dixonas pataikė dar vieną tritaškį (88:89). Paulius Ivanauskas prametė abi mestas baudas ir nors vėliau gynėjas pataikė tritaškį, tačiau to „Prienų“ pergalei neužteko.

„Prienai“: Martynas Linkevičius 21, Simonas Kymantas 20, Domantas Šeškus 15, Arnas Labuckas 9, Gediminas Maceina 8 taškai.

„Pieno žvaigždės“: Michaelas Dixonas 23, Gytis Sirutavičius 14, Laimonas Kisielius 12, Aidas Viskontas ir Benjaminas Brustas po 9, Tauras Jogėla ir Alexas Oriakhi po 8 taškus.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):