Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie sužaidus kiek daugiau nei 4 minutes atitrūko 10:1. Giedrius Staniulis į tai atsakė 4 iš eilės taškais (5:10). Vėliau komandos porą kartų apsikeitė rezultatyviomis atakomis, tačiau mažeikiškiams pavyko stabilizuoti situaciją ir iki kėlinio pabaigos likus žaisti 3 minutes, „Lietkabelis“ pirmavo jau tik 4 taškais (16:12). Po pirmųjų 10 žaidimo minučių „Lietkabelis“ buvo priekyje rezultatu 23:16.

Antrojo kėlinio pradžia klostėsi apylygiai ir sužaidus 3 minutes „Mažeikių“ deficitas buvo 6 taškai (22:28). Visgi, tada po tritaškį pataikė Jakovas Vladovičius bei Mantas Kazonas ir „Lietkabelis“ įgijo didžiausią persvarą šiose rungtynėse (34:22). Arvydas Gydra į panevėžiečių išpuolį taip pat atsakė taikliu tritaškiu, tačiau M. Kazonas dar kartą pataikė tolimą metimą ir Panevėžio ekipos pranašumas vėl pasiekė 12 taškų (37:25). Bet tada „Lietkabelis“ įkrito į duobę ir tuo pasinaudoję „Mažeikiai“ surengė įspūdingą spurtą 19:0 bei persvėrė rezultatą savo naudai (37:44). Galiausiai 5 minutes trukusį aikštelės šeimininkų taškų badą nutraukė Egidijus Dimša, tačiau kėlinį 19:31 pralaimėję panevėžiečiai po dviejų ketvirčių jau buvo priversti vytis „Mažeikių“ krepšininkus – 42:47.

Trečią kėlinį spurtu 7:0 pradėję „Mažeikiai“ netruko įgyti dviženklį pranašumą (42:54). Nors Dainiaus Šalengos ir Evaldo Žabo pastangomis „Lietkabeliui“ pavyko kiek priartėti (48:54), tačiau mažeikiškiai nepaleido iniciatyvos ir kėliniui įpusėjus vis dar pirmavo (53:60). Komandos toliau keitėsi rezultatyviomis atakomis, bet panevėžiečiai po truputį vijosi savo varžovus ir po kelių akimirkų komandas skyrė tik 4 taškai (59:63). Netrukus A. Gydra įmetė baudą, pataikė tolimą metimą bei dar kartą atitolino svečius iš Mažeikių (59:67). Po 30 žaidimo minučių „Mažeikių“ krepšininkai laikė iniciatyvą savo rankose – 61:74.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo „Lietkabelio“ 6 taškais be atsako (67:74), tačiau Simonas Serapinas pataikė tritaškį, taip vėl sugrąžindamas mažeikiškiams dviženklį pranašumą (77:67). Visgi, J. Vladovičius taip pat pasižymėjo taikliu tolimu metimu, baudas sumetė E. Dimša, o kėliniui įpūsėjus „Mažeikių“ persvara sumažėjo (72:77). Tačiau ir vėl svečiai netruko atsigauti bei po Dariaus Pakamanio ir G. Staniulio taškų greitai atstatė kiek saugesnį pranašumą (83:74). Per likusį laiką „Lietkabelio“ ekipai nepavyko panaikinti deficito ir aidinti finalinė rungtynių sirena skelbė antrą „Mažeikių“ pergalę LKL čempionate (84:98).

Pirmą pergalę „Mažeikiai“ iškovojo sausio pabaigoje, kai namuose 76:75 palaužė Kėdainių „Nevėžio“ ekipą.

„Lietkabelis“: Dainius Šalenga ir Evaldas Žabas po 19, Egidijus Dimša 15, Jakovas Vladovičius 13, Mantas Kazonas 10 taškų

„Mažeikiai“: Simonas Serapinas ir Giedrius Staniulis po 23, Darius Pakamanis ir Raimundas Danys po 11, Arvydas Gydra 10 taškų.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):