„Sūduvai-Mantingai“ šiose rungtynėse vis dar negalėjo padėti traumas besigydantys Marius Valukonis ir Paulius Abramavičius.

Marijampoliečiai rungtynes pradėjo be didesnių nesklandumų – šeimininkų komandos aukštaūgis Calebas Suttonas mačą atidarė taikliu tolimu metimu, tačiau Pauliaus Petrilevičiaus ir Donato Sabeckio vedami svečiai kaip mat spurtavo 13:2 ir įgijo 8 taškų persvarą – 5:13. Vis tik netrukus „Trakams“ pavyko nežymiai stabilizuoti padėtį ir iki ketvirčio pabaigos prie varžovų priartėti iki penkių taškų – 10:15.

Antras kėlinys prasidėjo 8 paeiliui šeimininkų komandos taškais ir po dviejų Igno Ramašausko dvitaškių Trakų klubas persvėrė rungtynių svarstykles – 18:15. Prieš ilgąją pertrauką sūduviečiams trumpam pavyko susigrąžinti savo pranašumą, tačiau Dovis Bičkauskis pelnė 4 taškus iš eilės ir komandos ilsėtis išėjo jas esant dviejų taškų skirtumui – 24:22.

Trečio ketvirčio pradžioje, po Mindaugo Remino tritaškio, Arvydo Straupio auklėtiniams pavyko įgyti 6 taškų pranašumą – 30:24. Tačiau netrukus, po sėkmingų P. Petrilevičiaus ir Aivaro Kvedaravičiaus išpuolių marijampoliečiai priartėjo iki minimumo – 32:31. Nepaisant to, „Trakams“ dar kartą pavyko perlaužti įvykių eigą sava linkme – 13:0 spurtavę aikštelės šeimininkai susikrovė 14 taškų persvarą (45:31).

Nors ketvirtą kėlinį „Sūduva-Mantinga“ ir pradėjo laimėdama atkarpą 8:3 ir prie varžovų priartėjo iki 8 taškų, tačiau NKL vicečempionai čia pat atsakė 5 taškais iš eilės ir susigrąžino dviženklį pranašumą – 55:42. Per likusį laiką Trakų krepšininkai savo persvaros nepaleido ir šventė užtikrintą pergalę – 64:51.

„Trakai“: Tautvydas Pipiras 16, Ignas Ramašauskas 14, Dovis Bičkauskis 13, Mindaugas Reminas 9 taškai (8 rez. perdav.).

„Sūduva-Mantinga“: Paulius Petrilevičius 18 (11 atk. kam.), Donatas Sabeckis 10, Aivaras Kvedaravičius 7, Paulius Kleiza 5 taškai.

Antros grupės, kurioje kovojama dėl 8-14 vietų, rungtynėse dešimtoje vietoje esantys Kauno Žalgirio-2 krepšininkai (16/16) savo aikštėje 89:80 (21:23, 23:15, 25:19, 20:23) įveikė tryliktą poziciją užimantį Vilniaus „Vilniaus“ (11/21) komandą.

„Žalgiris-2“: Paulius Valinskas 24, Vidas Ginevičius 19, Martynas Echodas 14 taškų.

„Vilnius“: Jermaine'as Love'as 26, Ignas Daukšys 20, Pranas Skurdauskas 10 taškų.