„Patekęs į Europos taurės aštuntfinalį Vilniaus „Lietuvos rytas“ atsisveikino su vyr. treneriu Virginijumi Šeškumi“, - rašo bc.lrytas.lt.

„Vertiname, ką V. Šeškus davė mūsų komandai. Su šiuo treneriu komanda sėkmingai pasiekė tarpinį finišą – Europos taurės atkrintamąsias varžybas. Tačiau pastaruoju metu žaidimas gerokai strigo, krepšininkai nejautė tvirto užnugario. Stengėmės visokeriopai padėti treneriui spręsti problemas ir aikštėje, ir už jos ribų.

V. Šeškus darė pažangą, bet ne tokią, kokios laukėme. Mes manome, kad prieš svarbiausias sezono kovas „Lietuvos ryto“ žaidimui reikia naujo postūmio, naujų idėjų, kad komanda būtų pajėgi mesti iššūkį bet kuriam varžovui“, – kalbėjo „Lietuvos ryto“ klubo viceprezidentas Darius Gudelis.

Pasak D. Gudelio, prieš lemiamas rungtynes su Ostendės „Telenet“ (komanda) žaidėjai žinojo, kad ekipoje bus permainų.

„Tokia įspūdinga energija aikštėje, kova parodė, kad mūsų komanda nusiteikusi pokyčiams“, - pabrėžė D. Gudelis.

„Noriu padėkoti Vilniaus klubui už suteiktą šansą padirbėti tokio aukšto lygio komandoje. Per pastarąjį pusmetį buvo ir džiugių, ir sunkių momentų, aš labai daug ko išmokau ir psichologine, ir žaidimo prasme. Supratau, kad man dar reikia tobulėti ir tikiuosi, kad ateityje „Lietuvos rytas” vėl prisimins mane. Esu patenkintas, kad komandai pavyko patekti į Europos taurės atkrintamas varžybas ir linkiu „Lietuvos rytui“ sėkmingai tęsti sezoną“, – V. Šeškaus žodžius cituoja bc.lrytas.lt.

Buvęs „Prienų“ klubo treneris „Lietuvos ryte“ dirbo nuo šio sezono pradžios. Artimiausiu metu „Lietuvos rytas“ paskelbs, kuris krepšinio specialistas perims ekipos vairą.

DELFI spėja, kad laikinai vilniečių klubui vadovaus buvęs trenerio asistentas Arvydas Gronskis, kuriam ir taip tekdavo spręsti beveik visus techninius ir taktinius komandos reikalus tiek treniruotėse, tiek rungtynių metu.