Nugalėtojams Jerry Johnsonas pelnė 21 tašką (9 rez. perdav.), J'Covanas Brownas - 20, Nikas Caneris-Medley - 19 (11 atk. kam.), Rašidas Mahalbašičius ir Lukša Andričius - po 9 taškus.

Italijos klube išsiskyrė Jacobas Pullenas, kurio sąskaitoje – 21 taškas.

Tragiškai lemiamą ketvirtį sužaidęs „lietuviškas“ Tartu klubas pralaimėjo Frankfurte

Itin prastai ketvirtą kėlinį sužaidusi Tartu „Rock“ (1/3) komanda, kurios garbę gina Augustas Pečiukevičius ir Karolis Petrukonis, turnyre patyrė trečią nesėkmę. Estijos klubas svečiuose 73:92 (15:19, 20:17, 21:21, 17:35) nusileido Frankfurto „Skyliners“ (3/1) ekipai.

A. Pečiukevičius per 15 aikštėje praleistų minučių įmetė 5 taškus (2/3 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 1/1 baudos), išprovokavo 2 varžovų pražangas ir tiek pat kartų pats pažeidė taisykles.

Kitas Tartu ekipos lietuvis K. Petrukonis per vos 6 aikštėje praleistas minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškiai), atkovojo kamuolį, kartą suklydo ir kartą pažeidė taisykles..

Nugalėtojus į pergalę vedė Johannesas Voigtmanas, pasižymėjęs 26 taškais, Justinas Cobbsas įmetė 20 taškų.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Timo Eichfussas, surinkęs 19 taškų, o Tanelis Sokkas ir Gertas Dorbekas surinko po 13 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)