Trisdešimtojo reguliaraus sezono turo rungtynėse puolėjas į Molėtų „Ežerūno-Kario“ (20/9) krepšį įmetė 27 taškus ir labiausiai prisidėjo prie sunkiai iškovotos pergalės – 100:84.

Po trijų ketvirčių Suvalkijos sostinės krepšinio arenos švieslentėje degė lygus rezultatas – 64:64. Ketvirtajame kėlinyje savų žiūrovų palaikomi marijampoliečiai įjungė aukštesnę pavarą, vien A. Kieža per kelias minutes pelnė 13 taškų ir „Sūduva-Mantinga“ nutolo nepavejamai. Iki rungtynių pabaigos likus 4 sekundėms susirinkusius sirgalius tolimu metimu ir 100-uoju rungtynių tašku nudžiugino Donatas Sabeckis.

„Sūduva-Mantinga“: A. Kieža 27 tšk., A. Kvedaravičius 18 tšk., D. Sabeckis ir P. Petrilevičius – po 14 tšk., M. Shustau 10 tšk.

„Ežerūnas-Karys“: E. Baniulis 19 tšk., R. Ambrulaitis 17 tšk., E. Narušis 16 tšk., G. Matulis 12 tšk., D. Kumelis 10 tšk.

Iškovoję pergalę marijampoliečiai liko ketvirtoje NKL turnyro lentelės vietoje. Tiek pat pergalių turintys „Trakai“ (19/11) žengia treti, „Ežerūnas-Karys“ – antras, o vienvaldis čempionato lyderis Vilniaus „Perlas-MRU“ (23/6) – pirmas.