Rungtynių pradžioje „Lietkabelis“ pelnė net 8 taškus iš eilės ir išsiveržė į priekį (5:12). Vilnieičiams taškus rinko tik Antanas Kavaliauskas (7:12). Martynas Gecevičius tritaškiu sumažino skirtumą iki 2 taškų (10:12). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos svečiai pirmavo 7 taškų persvara, o po pirmojo kėlinio „Lietkabelis“ buvo priekyje – 20:29.

Kėlinys prasidėjo tiek „Lietuvos ryto“, tiek „Lietkabelio“ sėkmingomis atakomis. Prabėgus kiek daugiau nei 4 minutėms panevėžiečiai surengė spurtą 6:0 ir padidino savo persvarą iki 14 taškų (30:44). Tačiau tada jau vilniečiai pelnė 9 taškus iš eilės ir sumažino deficitą (39:44). Svečiai vėl sugebėjo padidinti skirtumą (41:49). Ketvirčio pabaigoje Jurica Žuža užsidirbo techninę pražangą, o šia situacija pasinaudoję vilniečiai sumažino skirtumą – 47:51.

Mindaugas Lukauskis tolimu metimu sumažino skirtumą iki 1 taško (52:53). Nors kitoje atakoje dvitaškiu atsakė Evaldas Žabas, tačiau kitoje aikštelės pusėje Gediminas Orelikas tritaškiu išlygino rezultatą (55:55). Po keturių iš eilės I. Nelyubovo taškų „Lietkabelis“ šiek tiek atitrūko (57:61). Tada vilniečiai atsakė 5 taškais paeiliui ir po ilgos pertraukos persvėrė rezultatą (62:61). Adas Juškevičius pataikė du tritaškius iš eilės (68:63). Darius Griškėnas metimu iš po krepšio išlygino rezultatą (68:68), o po trijų kėlinių komandas skyrė 3 taškai – 74:77.

Simas Jasaitis ir Kšyštofas Lavrinovičius lemiamo kėlinio pradžioje išvedė aikštelės šeimininkus į priekį (81:77). D. Šalenga tritaškiu metimu sumažino svečių deficitą iki minimumo (84:83), o E. Žabas ir toliau rungtyniavo nesulaikomai (87:89). Likus žaisti keturias minutes vilniečiai spurtavo 4:0, bet tritaškiu atsakė E. Žabas (93:92). Prasidėjus paskutinei ketvirto kėlinio minutei G. Orelikas dvitaškiu padidino sostinės krepšininkų pranašumą (97:92). Viena paskutiniųjų svečių atakų baigėsi nesėkmingai ir „Lietuvos rytas“ iškovojo pergalę 101:95.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 24, Kšyštofas Lavrinovičius 16, Adas Juškevičius 13 (6 rez. perd.), Simas Jasaitis 12, Antanas Kavaliauskas 11, Antanas Kavaliauskas 10 taškų.

„Lietkabelis“: Evaldas Žabas 33 (6/6 dvit., 6/8 trit., 3/3 baud. met., 41 naud. bal.), Ivanas Nelyubovas 19, Jurica Žuža 11 taškų.