Rungtynes spurtu 11:2 pradėjo „Neptūnas“. Visgi tuomet Giedrius Staniulis pelnė šešis taškus iš eilės ir svečiai šiek tiek priartėjo (14:10). Į „Prienų“ spurtą 7 taškais atsakė ir „Neptūnas“ (21:10). Kėlinį taikliu baudos metimu baigė Mustafa Shakuras – 28:16.

Antrajame kėlinyje vaizdas nepasikeitė: po Martyno Mažeikos tritaškio skirtumas išaugo iki 15 taškų (33:18). Po dar vieno šeimininkų spurto 6:0, „Neptūno“ persvara dar padidėjo (39:20). G. Staniulis kėlinio pabaigoje pataikė dvitaškį, tačiau ilgąją pertrauką „Prienai“ pasitiko niūriomis nuotaikomis – 54:33.

Trečiojo ketvirčio pradžia buvo apylygė, o po G. Staniulio taiklaus metimo „Prienams“ pavyko šiek tiek sumažinti deficitą (64:49). Keithas Bensonas pelnė 20-ąjį tašką ir atstatė turėtą šeimininkų pranašumą (69:46). Kėlinį dvitaškiu baigė Arnas Labuckas – 75:56.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo „Prienų“ spurtu 6:0 (75:62).Visgi šeimininkai atsakė atkarpa 7:1 ir atstatė turėtą persvarą (88:67). Tuomet komandos net dvi minutes nepelnė taškų, tačiau tai nesutrukdė aikštelės šeimininkams iškovoti pergalę – 92:76.

„Neptūnas“: Keithas Bensonas 20, Mindaugas Girdžiūnas 16, Justas Sinica 15, Valdas Vasylius 13 taškų.

„Prienai“: Giedrius Staniulis 24, Arnas Labuckas 15, Domantas Šeškus 12., Vidmantas Sragauskis 10 taškų.