Pirmame tarpusavio susitikime „Žalgirio“ arenoje taip pat pranašesni buvo kauniečiai – 86:48.

Čempionato lyderių dvikovos pradžioje kauniečiai sėkmingai išnaudojo Artūrą Gudaitį. Visų pirma, aukštaūgį puikiai po krepšiu pastebėjo Edgaras Ulanovas, o netrukus pastarasis dar ir sumetė baudų metimus – 4:2. „Neptūnas“ į tai atsakė sau priimtinu žaidimu bei po Simo Galdiko dvitaškio įgijo apčiuopiamą pranašumą (4:11). Trečią rezultatyvų perdavimą atlikęs E. Ulanovas toliau kamuoliais maitino A. Gudaitį, tačiau to buvo mažą prieš komandiškai rungtyniavusius šeimininkus – 6:19. Antroje kėlinio pusėje agresyvus žaidimas davė naudos: tris baudas realizavo Robertas Javtokas, dvi – Lukas Lekavičius, metimą viena ranka pridėjo Artūras Milaknis (13:22). Naudingai į žaidimą įsiliejo nuo suolo pakilęs Tomas Dimša. Atkovojęs kamuolį puolime jis išprovokavo pražangą, po nuostabaus L. Lekavičiaus perdavimo krovė kamuolį iš viršaus, o kėlinį reidu krepšio link užbaigė pats L. Lekavičius – 18:26.

Antrame kėlinyje Lietuvos čempionai greitai tirpdė atsilikimą: techninę pražangą užsidirbo Justas Sinica, tritaškį smeigė Artūras Milaknis, o greitą išpuolį po T. Dimšos perimto kamuolio dvitaškiu užbaigė Darius Songaila – 24:26. Savo paties netaiklų metimą taisė R. Javtokas, tolimą tritaškį įskraidino A. Milaknis ir spurtą 15:2 laimėjęs „Žalgiris“ persvėrė rezultatą – 29:28. Klaipėdiečių tai netrikdė, ilgai netrukus, šie vėl pabandė atitolti (29:34). Baudomis A. Gudaitis pildė savo taškų kraitį, ledus pralaužti pavyko ir Jamesui Andersonui, kurio du sudėtingi prasiveržimai baigėsi taškais – 35:36. Kovingai nusiteikę kauniečiai toliau provokavo pražangas: prie baudų metimo linijos stojo E. Ulanovas ir Paulius Jankūnas, taikliai iš vidutinio nuotolio metė D. Songaila bei prieš antrąją rungtynių dalį priekyje jau buvo svečiai iš Kauno – 41:40.

Trečią ketvirtį septyniais taškais pradėjo „Neptūno“ krepšininkai ir privertė neplanuotos minutės pertraukėlės prašyti Gintarą Krapiką – 41:47. Po jos dar du taškus pelnė šeimininkai (41:49), bet netrukus padėtį stabilizavo taškus rinkę Willas Cherry, R. Javtokas ir E. Ulanovas – 47:49. Visgi, varžovams pavyko dar kartą spurtuoti, be to nesportine pražanga nubaustas buvo L. Lekavičius (47:55). Nors iš vidutinio nuotolio pataikė A. Gudaitis, baudas šaltakraujiškai sumetė D. Songaila ir R. Javtokas, tačiau prie baudų metimų linijos vis dažniau stoję šeimininkai išlaikė persvarą savo pusėje prieš ketvirtąjį kėlinį – 53:59.

Lemiamo ketvirčio pradžioje A. Milaknio ir E. Ulanovo dvitaškių bei kietos gynybos dėka žalgiriečiai šeimininkų persvarai nebeleido didėti – 57:61. Reikiamu metu prabilo ir toliašaudė artilerija: tritaškius smeigė Siimas-Sanderis Vene ir A. Milaknis (63:62). Iniciatyvos ėmęsis J. Andersonas gudriais prasiveržimais ir tritaškiu surinko septynis taškus, tarp jo epizodų įsipaišė A. Gudaičio baudų metimai – 72:69. Dvitaškį įmetė A. Gudaitis, vieną baudą realizavo J. Andersonas (75:70), bet keturiais taškais atsakę klaipėdiečiai kilo lemiamam šturmui – 75:74. Po G. Krapiko minutės pertraukėlės J.Andersonas taisė savo paties metimą bei varžovams išsigelbėjimui paliko 24 sekundes (77:74). Tuomet prasidėjo suplanuotų pražangų virtinė: nors S. Vene realizavo tik vieną baudą, lygiai tuo pačiu kelis kartus atsakė „Neptūnas“, o Lietuvos čempionų pergalių seriją LKL pirmenybėse įtvirtino taiklios J. Andersono baudos – 80:76.

Klaipėdos „Neptūnas“ (18/3) – Kauno „Žalgiris“ (20/1) – 76:80 (26:18, 14:23, 19:12, 17:27)

„Žalgiris“: Jamesas Andersonas 16, Artūras Gudaitis ir Artūras Milaknis po 14, Robertas Javtokas 9 (8 atk. kam.), Darius Songaila ir Edgaras Ulanovas po 6, Lukas Lekavičius ir Simas-Sanderis Vene po 4, Tomas Dimša 3, Paulius Jankūnas ir Willas Cherry po 2, o Vaidas Kariniauskas taškų nepelnė.