Rungtynes taikliu dvitaškiu metimu pradėjo Justas Tamulis (0:2). Tritaškiu atsakė Deividas Gailius (3:2). Martynas Mažeika du kartus lygino rezultatą (10:10). Vaidotas Volkus pelnė du taškus, tačiau tai buvo paskutiniai „Nevėžio“ taškai kėlinyje (10:12). Pirmąjį ketvirtį spurtu 19:0 baigė „Neptūnas“ – 29:12.

Antrojo kėlinio pradžioje tritaškiais apsikeitė Marcusas Monroe ir Donatas Zavackas (32:15). Penki iš eilės svečių taškai kiek sumažino deficitą (34:20). Raidas Nacius tritaškiu atstatė turėtą pranašumą (41:24). Simas Galdikas pataikė keturias baudas iš eilės ir padėjo „Neptūnui“ išlaikyti persvarą (45:28). M. Monroe dvitaškiu sumažino skirtumą iki dvylikos, tačiau kėlinį dviem taškais baigė V. Vasylius – 53:39.

Trečiąjį ketvirtį spurtu 8:0 pradėjo „Neptūnas“ (61:39). „Nevėžio“ ekipos taškų badą dvitaškiu nutraukė V. Volkus (61:41). Lukas Brazdauskis pelnė 6 taškus be atsako (64:47). Mustafa Shakuras baudos metimais atstatė rekordinę klaipėdiečių persvarą (80:57). Dvitaškį pataikė M. Monroe, o lemiamą ketvirtį „Nevėžis“ pasitiko turėdamas 21 taško deficitą – 80:59.

Po „Neptūno“ spurto 6:0 ketvirtojo kėlinio pradžioje, skirtumas tapo triuškinantis (93:67). Šimtąjį tašką tolimu metimu pelnė Mindaugas Girdžiūnas (100:76). Rungtynių pabaigoje R. Nacius ir V. Vasylius pelnė po tris taškus ir 18 pergalę LKL čempionate šventė „Neptūnas“ – 106:78.

„Neptūnas“: Raidas Nacius 14 tšk., Justas Sinica ir Simas Galdikas po 12 tšk., Martynas Mažeika 10 tšk., Deividas Gailius, Keithas Bensonas ir Donatas Zavackas po 9 tšk., Mindaugas Girdžiūnas (8 rez. perd.) ir Arnas Butkevičius po 8 tšk.

„Nevėžis“: Lukas Brazdauskis 19 tšk., Justas Tamulis 12 tšk., Thomas Davisas ir Vaidotas Volkus po 10 tšk., Marcusas Monroe 9 tšk., Joshua Crawfordas ir Rytis Biliartas po 8 tšk.

„Lietkabelis“ išvykoje įveikė „Prienus“

LKL čempionate svarbią pergalę iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ (8-14) ekipa. Panevėžiečiai išvykoje 87:79 (26:28, 26:21, 13:18, 22:12) įveikė „Prienų“ (6-14) krepšininkus.

Rungtynes 8 taškais iš eilės pradėjo „Lietkabelio“ krepšininkai (0:8). Bėgant minutėms aikštės šeimininkai išlipo iš duobės ir įpusėjus kėliniui komandas skyrė 5 taškai (11:16). Likus 3 minutėms iki pirmojo kėlinio pabaigos „Prienai“ jau visiškai pasivijo „Lietkabelį“ ir išlygino rezultatą (20:20). Po pirmųjų 10 minučių dviem taškais priekyje buvo prieniškiai – 28:26

Antrajame kėlinyje abi komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir rinko taškus. Po penkių minučių minimalią persvarą jau turėjo panevėžiečiai (36:37). Tačiau tuomet „Lietkabelis“ spurtavo 2:7 ir padidino pranašumą iki 6 taškų (40:46). Iki kėlinio pabaigos „Prienams“ nepavyko persverti rezultato ir prieš ilgąją pertrauką aikštės šeimininkai turėjo 3 taškų deficitą – 49:52.

Trečiasis kėlinys prasidėjo 7 iš eilės „Lietkabelio“ taškais, tai leido jiems susikrauti dviženklį pranašumą (49:59). Tačiau tada jau 6 taškais paeiliui atsakė „Prienai“ (55:59). Aikštės šeimininkai surengė dar vieną spurtą 8:0 ir persvėrė rezultatą į savo pusę (63:60). Per likusias 3 minutes panevėžiečiai nesugebėjo išsiveržti į priekį ir prieš ketvirtąjį kėlinį komandas skyrė vos 2 taškai – 67:65.

Nors ketvirtąjį kėlinį tolimu metimu pradėjo Ovidijus Varanauskas (70:65), tačiau tada „Lietkabelis“ pelnė 10 taškų iš eilės ir susikrovė 5 taškų persvarą (70:75). Vėliau komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos „Prienai“ atsilikinėjo 7 taškais (75:82). Per likusias sekundes šeimininkams nepavyko sukurti stebūklo ir pergalę šventė „Lietkabelis“ – 79:87.

„Prienai“: O. Varanauskas (5 rez. perd., 4 atk. kam.) 21 tšk., A. Labuckas (4 rez. perd., 4 atk. kam.) 20 tšk., V. Sragauskis ir D. Milka (9 atk. kam.) 16 tšk.

„Lietkabelis“: E. Dimša (7 atk. kam.) 19 tšk., D. Šalenga (5 atk. kam.) 16 tšk., E. Žabas 14 tšk., N. Dahlmanas (6 atk. kam.) 12 tšk., L. Aukštikalnis 11 tšk.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):