Net septynis tritaškius metimus pataikiusios ir 32 taškus pelniusios Marinos Solopova vedama Klaipėdos ekipa LMKL čempiones šiame sezone įveikė jau trečią kartą.

Pirmajame kėlinyje iniciatyva ir pranašumas buvo viešnių iš uostamiesčio pusėje. „Fortūnos“ krepšininkės po truputį tolo nuo varžovių ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo 21:14.

Antrajame ketvirtyje LMKL čempionės sugebėjo perimti iniciatyvą ir priartėti (35:38), bet įpusėjus dvikovai priekyje išliko Ramunės Kumpienės auklėtinės – 41:37.

Po didžiosios pertraukos „Kibirkšties“ merginos per pusantros minutės pelnė 8 taškus be atsako ir išsiveržė į priekį – 45:41. Ilgai vilnietės persvara džiaugtis negalėjo, nes „Fortūna“ atsakė spurtu 7:0 bei vėl nusvėrė rungtynių svarstykles savo naudai – 52:49. Kėlinys baigėsi viešnioms pirmaujant 57:55.

Lemiamame kėlinyje užtikrintai rungtyniavo M. Solopovos vedama „Fortūnos“ komanda, kuri per paskutines 10 minučių į savąjį krepšį praleido vos 9 taškus ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 79:64.

„Kibirkštis“: E. Šniokaitė 13, I. Dudėnaitė 12 (5 atk. kam.), N. Hammonds 11, J. Kraujūnaitė ir I. Šimkutė po 10;

„Fortūna“: M. Solopova 32 (7/10 tritaškiai), L. Aglinskaitė 15 (12 atk. kam.), M. Grigalauskytė 12 (19 atk. kam.), R. Mizgerytė 7.