Ispanai antro kėlinio viduryje pirmavo net 42:25, o trečio ketvirčio pradžioje vis dar turėjo saugų 14 taškų pranašumą (51:37), tačiau tuomet pateko į gilią duobę, pralaimėjo atkarpą net 6:26 ir jau patys atsiliko 57:63.

M. Kuzminskas per 18 minučių pelnė 10 taškų (2/6 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 6/6 baudos), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 varžovo metimą, 1 kartą suklydo ir 1 sykį prasižengė bei kartu su Vladimiru Golubovičiumi buvo rezultatyviausias svečių gretose.

„Anadolu Efes“: Mattas Janningas 17, Dontaye Draperis ir Stratos Perperoglou po 13, Cedi Osmanas 12 taškų.

„Unicaja“: Mindaugas Kuzminskas ir Vladimiras Golubovičius po 10, Willas Thomas 9 taškai.

Kitoje F grupės dvikovoje pergalė taip pat atiteko Turkijos atstovams – Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (2/0) krepšininkai išvykoje 78:60 (20:19, 18:17, 22:15, 18:9) pranoko „Nižnij Novgorod“ (1/1) kolektyvą.

„Nižnij Novgorod“: Tarence'as Kinsey 16, Semionas Antonovas 11, Tayloras Rochestie 10, Artiomas Parachovskis 9 taškai.

„Fenerbahce Ulker“: Andrew Goudelockas 23, Bogdanas Bogdanovičius 17, Emiras Preldžičius ir Janas Vesely po 8 taškus.

E grupėje pirmą pergalę pasiekė „Barcelona“ (1/1), kuri savo arenoje 80:76 (14:20, 23:17, 26:19, 17:20) palaužė Atėnų „Panathinaikos“ (1/1).

Įspūdingą solo pasirodymą trečiame kėlinyje surengė katalonų įžaidėjas Marcelinho Huertas, kuris per 7 min. pataikė visus šešis savo mestus tritaškius.

„Barcelona“: Marcelinho Huertas 22 (6/8 tritaškiai), Justinas Doellmanas 12, Mario Hezonja (3/3 tritaškiai) ir Alexas Abrinesas po 11, Ante Tomičius 9 taškai.

„Panathinaikos“: DeMarcusas Nelsonas 16, Jamesas Gistas 11, Estebanas Batista 9 (12 atk. kam.), Antonis Fotsis ir Dimitris Diamantidis po 8 taškus.