Viešnios sėkmingiau pradėjo rungtynes ir pirmajame kėlinyje kontroliavo situaciją, o po pirmųjų dešimties žaidimo minučių kaunietės pirmavo 21:17. Antrajame ketvirtyje „Utenos“ komanda perėmė iniciatyvą ir 16-ąją minutę išsiveržė į priekį – 31:30. Per likusį laiką uteniškės dar šiek tiek padidino pranašumą ir įpusėjus mačui pirmavo 41:36.

Po didžiosios pertraukos šeimininkės per 4 minutes pelnė 16 taškų be atsako ir atitrūko – 57:36. Iš viso per trečiąjį ketvirtį kaunietės įmetė vos 4 taškus, o tuo pasinaudojusi „Utena“ susikrovė solidų pranašumą – 64:40. Per paskutines dešimt žaidimo minučių „Utena“ išsaugojo persvarą ir šventė pergalę.

„Utena“: E. Šulčiūtė 20, E. Šikšniūtė 14, S. Linkevičienė (7 atk. kam., 6 rez. perd.) ir G. Šniokaitė po 13, K. Alminaitė 10 taškų.

„Aistės-LSU-Paradis“: N. Skadaitė 17, G. Tamašauskaitė 14, L. Želnytė 8 taškai.

„Hoptrans-Sirenos“ įveikė „Jaunuosius talentus“

Šeštąją pergalę LMKL iškovojo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (6/11), kurios namuose rezultatu 87:64 (24:22, 25:15, 13:12, 25:15) pranoko Vilniaus „Jaunųjų talentų“ (4/13) krepšininkes.

Pirmajame ketvirtyje ekipos demonstravo apylygį žaidimą, tačiau kėlinio antroje pusėje iniciatyvą į savo rankas perėmė „Sirenos“, kai po tikslių Akvilės Baronėnaitės ir Kornelijos Balčiūnaitės metimų kaunietės pirmavo 20:13. Rungtynių pabaigoje spurtavusios vilnietės atlikimą sumažino ir beveik pasivijo varžoves – 22:24.

Antrojo kėlinio viduryje „Sirenos“ susikrovė jau dviženklį pranašumą – 41:31, kurį išlaikė visą kėlinį ir neleido varžovėms priartėti. Prieš prasidedant antrajai rungtynių daliai, „Sirenos“ prieš „Jaunųjų talentų“ ekipą priekyje buvo 12 taškų – 49:37.

Trečiajame kėlinyje, po Agnės Bobinaitės ir Gabijos Meškonytės metimų, „Jaunieji talentai“ sumažino atsilikimą ir priartėjo – 45:51. Kėlinio pabaigoje, Rasos Žemantauskaitės-Matlašaitienės rezultatyvios atakos leido šeimininkėms ir vėl susikrauti dviženklį pranašumą ir pirmauti po trijų ketvirčių rezultatu 62:49.

Paskutiniame ketvirtyje kaunietės iniciatyvos neprarado ir sužaidus 3 minutes jau pirmavo įtikinamu rezultatu – 72:52. Per likusį laiką vilnietėms sumažinti atsilikimo nepavyko, o persvarą susikrovusios „Sirenos“ šventė pergalę rezultatu 87:64.

„Hoptrans-Sirenos“: A. Baronėnaitė 27 (9/11 dvitaškiai, 8 atk. kam., 32 naud. bal.), K. Balčiūnaitė 18, R. Knyzaitė 14, G. Jasiunkaitė 11, R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė 10 taškų.

„Jaunieji talentai“: L. Juškaitė 17 (13 akt. kam., 31 naud. bal.), G. Meškonytė 14, E. Mauraitė 10, I. Savickaitė 8 taškai.

NKL: pergalingas M. Kiltinavičiaus debiutas

Šia savaitę prie „Vilniaus“ vairo stojęs Marius Kiltinavičius jau pirmose rungtynėse iškovojo įspūdingą pergalę. Sostinės ekipa XXV-ojo NKL turo rungtynėse savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 87:75 (11:8, 23:23, 21:18, 32:26) įveikė vicečempionę „Trakų“ (16/9) komandą ir nutraukė keturiolikos iš eilės pralaimėjimų seriją.

„Vilnius“ dvigubai tiksliau atakavo iš toli (46 proc. prieš 23), taškais pavertė daugiau baudų metimų (69 proc. prieš 52 proc.), rečiau klydo (16 prieš 22) ir rečiau prasižengė (20 prieš 25).

Prie puikaus trenerio debiuto labiausiai prisidėjo rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Ignas Daukšys. Gynėjas į trakiečių krepšį įmetė 34 taškus. Svečius I. Daukšys nužudė tolimais metimais – pataikė 8 iš 12 bandymų. Rungtynėse spindėjęs krepšininkas taip pat atkovojo 5 ir perėmė 4 kamuolius. Jam puikiai talkino Jermaine Love ir Saulius Dumbliauskas, kurių sąskaitose atitinkamai 23 ir 13 taškų.

„Trakų“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo nei rezultatyviausiai komandoje žaidęs naujokas Calebas Suttonas (21 tšk.), nei įspūdingą dvigubą dublį surinkęs Karolis Brusokas (11 tšk., 18 atk. kam.). Dovis Bičkauskis įmetė 13 (5 atk. kam.), Ignas Ramašauskas – 10, Tautvydas Pipiras – 9 taškus.