Lemiamame ketvirtyje prabėgus pusantros minutės „Lietkabelis“ turėjo 8 taškų persvarą (64:56), bet 5 taškus pelnę „Valmieros“ žaidėjai čia pat priartėjo – 61:64. 36-ąją minutę rezultatas tapo lygus – 66:66. Nors Ivano Neliubovo dvitaškiai leido svečiams vis išlikti priekyje, bet prasidėjus paskutinei minutes „Valmiera“ persvėrė rezultatą savo naudai – 71:70.

Likus 14 sekundžių Marcis Vitolas realizavo abi baudas – 73:70. Latviai tyčia stabdė pražangomis panevėžiečius ir Evaldas Žabas pataikė pirmąjį baudos metimą, o antrąjį prametė tikėdamasis, kad kamuolį sugriebs komandos draugas, bet taip neįvyko ir „Lietkabelis“ patyrė nesėkmę.

„Valmiera“: Marcis Vitolas 18, Justinas Hurttas 16, Samas Doweris 13 taškų.

„Lietkabelis“: Egidijus Dimša 12 (13 atk. kam.), Ivanas Neliubovas ir Evaldas Žabas po 11, Jurica Žuža 10, Dainius Šalenga 8 taškai.

Svarbią pergalę kovoje dėl patekimo į kitą BBL etapą iškovojo Prienų „Prienų“ (4/6) ekipa, kuri svečiuose po dramatiškos kovos 70:68 (15:28, 17:11, 19:15, 19:14) palaužė Valgos „Maks ja Moorits“ (4/7) krepšininkus.

Įspūdingai rungtynes pradėję estai įpusėjus pirmam kėliniui pirmavo net 20 taškų skirtumu (26:6), tačiau nenokautavo prieniškių, kurie trečiame ketvirtyje pavijo ir netgi pralenkė savo varžovus – 51:50. Nuo šio epizodo kova aikštėje vyko taškas į tašką, o paskutinių sekundžių dramą laimėjo „Prienai“.

„Maks ja Moorits“: Jurijus Aleksejevas 21, Viljaras Veski 16, Reinis Strupovicas 13 taškų.

„Prienai“: Ovidijus Varanauskas 23, Paulius Ivanauskas 12, Vidmantas Sragauskis 11, Arnas Labuckas 8 taškai (12 atk. kam.).

Intrigos nebuvo Utenoje, kur vietos „Juventus“ (7/1) 82:59 (17:21, 24:18, 21:8, 20:12) sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“ (0/7).

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 18, Simas Buterlevičius 11, Rashaunas Broadusas 10, Vaidas Čepukaitis (9 atk. kam.) ir Saulius Kulvietis po 9 taškus.

„Nevėžis“: Joshua Crawfordas 14 (14 atk. kam.), Justas Tamulis ir Roderickas Camphoras po 10, Vaidotas Volkus 9 taškai.

Kitose B grupės rungtynėse trečioje pozicijoje esanti Povilo Čukino atstovaujama Jėkabpilio „Jekabpils“ (Latvij,; 8/2) komanda, namuose 78:48 (20:13, 13:6, 22:16, 23:13) sutriuškino autsaiderę Talino „TLU Kalev“ (Estija, 1/9) ekipą su Robertu Grabausku.

P. Čukinas nugalėtojams pelnė 9 taškus, o rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidusio R. Grabausko sąskaitoje - 16 taškų.