Šeimininkai pradėjo rungtynes kur kas geriau ir po pirmųjų trijų minučių išsiveržė į priekį 6:0. Klaipėdiečiams iš žaidimo pelnyti taškus sekėsi sunkiai, tačiau priešininkams uostamiesčio krepšininkai neleido nutolti, rinkdami juos nuo baudų metimo linijos. Justo Sinicos tritaškis metimas iki kėlinio pabaigos likus dviem minutėms išlygino rezultatą (13:13), o nei vienai, nei kitai komandai atitrūkti iki ketvirčio pabaigos nepavyko, rezultatas buvo lygus – 19:19.

Pirmuosius antrojo kėlinio taškus pelnęs Valdas Vasylius į priekį išvedė „Neptūną“ (21:19), tačiau „Juventus“ atsakė šešias taškais iš eilės. Vis dėlto, kėlinio viduryje svečiai ir vėl pavijo uteniškius bei taškų lenktynėse šovė pirmyn (32:29). Tačiau, Utenos klubas kėlinį baigė sėkmingiau, o Nikitos Barinovo tritaškis sulig antrojo ketvirčio sirena sugrąžino persvarą Utenos klubui – 39:38.

Antrą rungtynių pusę „Juventus“ pradėjo su trenksmu – Rashaunas Broadusas pjaustė neptūniečių gynybą aštriais prasiveržimais, o Vaidas Čepukaitis dukart sudrebino lanką dėjimais (45:38). Suaktyvinę gynybą, „Neptūno“ krepšininkai privertė šeimininkus klysti ir prieš pat kėlinio pabaigą perėmė iniciatyvą, o Mustafa Shakuro dvitaškis su varžovo pražanga leido svečiams pabaigti trečiąjį ketvirtį pirmaujant 59:57.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje spurtavę 7:0, klaipėdiečiai įgijo aštuonių taškų persvarą – 68:60. Vienu metu „Neptūnas“ turėjo ir dviženklę persvarą (70:60), tačiau Sauliaus Kulviečio ir Rashauno Broaduso pastangomis „Juventus“ ekipai pavyko rezultatą sušvelninti – 72:76. Vis dėlto pramesti baudos metimai ir klaidos sutrukdė šeimininkams rimčiau pakovoti dėl pergalės, o „Neptūnas“ atlaikė paskutinį varžovų šturmą geru pataikymu nuo baudų metimo linijos.

„Juventus“: Rashaunas Broadusas 14, Arvydas Šikšnius 14, Simas Buterlevičius 11, Vaidas Čepukaitis 10 (13 atk. kam.), Saulius Kulvietis ir Edgaras Stanionis po 9 taškus.

„Neptūnas“: Justas Sinica 15 (3/4 tritaškiai), Simas Galdikas 12 (7 atk. kam.), Martynas Mažeika 11, Donatas Zavackas 10, Mustafa Shakuras, Mindaugas Girdžiūnas ir Valdas Vasylius po 8 taškus.

Svarbią pergalę pasiekė Panevėžio „Lietkabelis“ (7/13), išvykoje 71:66 (23:17, 15:16, 20:23, 13:10) įveikęs Mažeikių „Mažeikių“ (0/20) ekipą ir privertęs ją patirti jau 20-tą nesėkmę iš eilės.

Rungtynes dvitaškiu su pražanga pradėjo Evaldas Žabas (0:3). Tuo pačiu atsakė Eigirdas Žukauskas (3:3). „Mažeikiai“ pataikė tris tolimus metimus iš eilės: pasižymėjo Arvydas Gydra, Darius Tarvydas ir E. Žukauskas (12:6). Manto Kazono tritaškis išlygino rezultatą (13:13). Dainiaus Šalengos ir Žygimanto Jonušo tritaškiai kiek atitolino svečius (15:21). Kėlinį taikliomis baudomis baigė E. Žabas – 17:23.

Pirmuosius taškus, gindamas „Mažeikių“ garbę, pelnė Sidney Sandersas, tritaškį pridėjo Raimundas Danys (22:23). Dvi minutes trukusį abiejų komandų taškų badą taikliomis baudomis nutraukė D. Šalenga (22:27). „Lietkabeliui“ atitrūkti šeimininkai neleido tolimais metimais. Po tritaškį įmetė Ignas Razutis, R. Danys ir D. Tarvydas (31:35). Ž.Jonušo dvitaškis su pražanga padidino pranašumą iki 7 taškų (31:38). E.Žukauskas pataikė vos ketvirtą šeimininkų dvitaškį iš aštuoniolikos ir prieš ilgąją pertrauką kiek sumažino „Mažeikių“ atsilikimą – 33:38.

Po ilgosios pertraukos pirmuosius taškus pelnė D. Šalenga (33:40). E. Žukauskas metimu iš po krepšio pelnė jau 17-tą savo tašką (44:46), o D. Tarvydas tritaškiu sumažino skirtumą iki minimumo (49:50). E. Žukauskas išvedė „Mažeikius“ į priekį (51:50), o kėlinį baigė dvitaškiu ir „Mažeikiai“ lemiamą ketvirtį pasitiko turėdami vos dviejų taškų deficitą – 56:58.

Lacy Haddocko tritaškis kiek atitolino svečius (58:65). „Mažeikiai“ šešiais taškais be atsako sumažino atsilikimą iki minimalaus (64:65). L. Haddockas ir D. Šalenga pataikė po tritaškį ir „Lietkabelis“ atstatė 7 taškų pranašumą (64:71). Pergalę šventė svečiai, o „Mažeikiams“ tai buvo jau dvidešimtas pralaimėjimas šiame sezone – 66:71.

„Mažeikiai“: Eigirdas Žukauskas 25, Raimundas Danys 14, Darius Tarvydas 11 taškų.

„Lietkabelis“: Žygimantas Jonušas 15, Evaldas Žabas 13, Dainius Šalenga 12, Lacy Haddockas 8 taškai.

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (10/10) namuose 95:74 (16:16, 27:15, 32:22, 20:21) sutriuškino Prienų „Prienus“ (6/12).

Rungtynių pradžia buvo labai nerezultatyvi ir sužaidus beveik pusę kėlinio abi komandos buvo pelnę viso labo po 2 taškus (2:2). Galiausiai taškų badą taikliu tritaškiu nutraukė Vidmantas Sragauskis, tuo pačiu išvesdamas „Prienų“ ekipą į priekį (5:2). Pasekęs komandos draugo pavyzdžiu netrukus pasižymėjo ir Giedrius Staniulis, o aikštelės šeimininkų deficitas pasiekė 5 taškų ribą (2:7). Pasvaliečiams 4 taškus iš eilės pelnė Žygimantas Skučas ir „Prienams“ liko tik 1 taško persvara (7:6). Per likusias šio kėlinio minutes ekipos dar porą kartų apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir po pirmųjų 10 žaidimo minučių visiška lygybė – 16:16.

Antrąjį ketvirtį pataikydamas iš 3 taškų zonos pradėjo Osvaldas Olisevičius, o „Pieno žvaigždės“ pirmą kartą šiose rungtynėse įsiveržė į priekį (19:16). Paulius Ivanauskas realizavo tik vieną baudos metimą ir tuo pasinaudojęs Michaelis Dixonas ir Aidas Viskontas leido aikštelės šeimininkams įgyti rekordinę persvarą (26:17). Nors prieniškiams pavyko kartą pataikyti, bet „Pieno žvaigždės“ nemažino apsukų ir kėliniui įpusėjus padidino pranašumą (34:19). Visgi, iki ilgosios pertraukos likus žaisti 3 minutes „Prienai“ kiek atsigavo ir surengę spurtą 7:2, kiek sumažino savo deficitą (26:36). „Pieno žvaigždės“ į tai turėjo savo atsaką ir sirenai skelbiant ilgąją pertrauką neleido varžovams dar labiau priartėti bei pirmavo – 43:31.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Pieno žvaigždės“ nusprendė išspręsti visus klausimus ir jį pradėjo spurtu 10:1 bei įgijo 21 taško pranašumą (53:32). Abi komandos porą kartų apsikeitė taškais, bet iki kėlinio pabaigos likus 5 minutėms situaciją ir toliau užtikrintai kontroliavo Pasvalio ekipa (58:36). Negana to, Paulius Ivanauskas užsidirbo techninę pražangą, o tuo puikiai pasinaudoję pasvaliečiai susikrovė 25 taškų persvarą (63:38). Po 30 žaidimo minučių „Pieno žvaigždžių“ pranašumas nekėlė abejonių – 75:53.

Ketvirtąjį kėlinį komandos pradėjo porą kartų apsikeisdamos rezultatyviomis atakomis, bet pasvaliečiai ir toliau galėjo jaustis ramūs (82:57). „Prienų“ krepšininkai nuolat strigo aikštelės šeimininkų gynybos gniaužtuose ir iki rungtynių pabaigos likus 5 minutėms, prieniškių deficitas pasiekė ir 31 tašką (88:57). Per likusias kėlinio minutes vaizdas aikštelėje visiškai nepasikeitė ir „Pieno žvaigždžių“ ekipa įsirašė dar vieną pergalę šalies pirmenybėse – 95:74.

„Pieno žvaigždės“: Benjaminas Brustas 20, Michaelas Dixonas 14, Alexanderis Oriakhi 13 (11 at. kam.), Osvaldas Olisevičius 11 taškų.

„Prienai“: Ovidijus Varanauskas 21, Giedrius Staniulis 14 (12 at. kam.), Domantas Šeškus 13, Arnas Labuckas 10 taškų.