J. Mačiulis buvo rezultatyviausias Ispanijos krepšinio superklubų mačo žaidėjas. Jis rungtyniavo 22 min., per kurias pelnė 14 taškų (5/9 dvitaškiai, 1/3 tritaškis, 1/1 bauda). Lietuvis atkovojo 4 kamuolius, du kartus prasižengė ir tiek pat kartų suklydo.

„Real“ komandai Sergio Llullas pelnė 12 taškų, Jaycee Carrollas - 10, Rudy Fernandezas - 8. „Barcelona“ klubo gretose rezultatyviausiai žaidę Justinas Doellmanas ir Ante Tomičius surinko po 12, Marcelinho Huertas ir Tomas Satoransky - po 10 taškų.

Trečią pralaimėjimą patyrusi „Real“ ekipa smuktelėjo į trečią vietą. Taip pat dešimt pergalių ir tris pralaimėjimus turinti „Barcelona“ pakilo į antrą vietą. Ispanijos čempionato vienvaldžiu lyderiu išliko Malagos „Unicaja“ komanda su Mindaugu Kuzminsku.

Fenomenalus T. Klimavičiaus pasirodymas vainikuotas „Telekom Baskets“ pergale

Fantastišką solo pasirodymą surengęs Tadas Klimavičius atvedė Bonos „Telekom Baskets" (9 pergalės / 6 pralaimėjimai) komandą, kurios garbę taip pat gina ir Benas Veikalas, į dar vieną pergalę Vokietijos lygos pirmenybėse. Bonos klubas savo žiūrovų akivaizdoje 92:71 (18:19, 27:19, 19:14, 28:19) sutriuškino Braunšveigo „New Yorker Phantoms“ (5/10) krepšininkus.

T. Klimavičius sužaidė geriausias sezono rungtynes. Puolėjas per 25 minutes įmetė 28 taškus (8/11 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 9/9 baudos), atkovojo 8 kamulius, blokavo 3 varžovų metimus, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir prasižengė.

27 minutes ant parketo praleidęs B. Veikalas surinko 9 taškus (3/5 dvitaškiai, 1/5 tritaškis), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus prasižengė.

Lietuviams nugalėtojų gretose geriausiai talkino Dirkas Madrichas ir Steve'as Washalskis, kurių sąskaitose 11 ir 10 taškų. Pralaimėjusiems Trentas Lockettas pelnė 18 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)