Pergalę „Anadolu Efes“ ekipai išplėšė paskutinėmis sekundėmis pataikytas Dario Šaričiaus dvitaškis.

R. Seibutis per 22 aikštėje praleistas minutes pelnė 9 taškus (3/6 dvit., 0/1 trit., 3/3 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus prasižengė.

Į pergalę nugalėtojus vedė Stratos Perperoglou pelnęs 19 taškų, Matthew Janningas surinko 17 taškų.

Pralaimėjusiems Jamonas Gordonas įmetė 21 tašką.

Pralaimėjimą patyrė Martyno Pociaus atstovaujama Stambulo „Galatasaray“ (6/5) komanda, kuri svečiuose 77:84 (17:17, 26:18, 20:22, 14:27) nusileido Izmiro „Pinar Karsiyaka“ (6/5) klubui.

Lietuvis žaidė 21 minutę, pelnė 8 taškus (0/2 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, bet po kartą suklydo ir prasižengė.

„Galatasaray“: Enderas Arslanas 15 (3/4 dvit., 2/4 trit., 3/3 baud.), Vladimiras Micovas 14, Zoranas Ercegas 13, Patrickas Youngas, Martynas Pocius ir Carlosas Arroyo po 8.

„Pinar Karsiyaka“: Robertas Dixonas 23 (3/4 dvit., 4/10 trit., 5/5 baud., 7 rez. perd.), Baris Herskeas 18, Juanas Palacios 12 (7 atk. kam.).

Pergalę po pratęsimo iškovojo Stambulo BSB (3/9) komanda su Steponu Babrausku, kuri svečiuose 76:67 (18:8, 11:18, 17:19, 16:17, 14:5) palaužė Bursos „Tofas“ (4/8) ekipą.

Lietuvis žaidė 19 minučių, įmetė 6 taškus (0/2 dvit., 1/3 trit., 3/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet kartą suklydo ir dusyk prasižengė.

BSB: Arthuras Stephensonas 16 (8/15 dvit., 0/1 trit., 14 atk. am.), Caneris Topaloglu ir Jure Balažičius po 15, Leventas Bilginas 10.

„Tofas“: Andre Smithas 15 (4/8 dvit., 1/5 trit., 4/6 baud.), Tayfunas Erulku ir DaShaunas Woodas po 13, Chinemelu Elonu 10.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.