Įspūdingai žaidusio Jameso Hardeno vedami šeimininkai jau po dviejų kėlinių turėjo 20 taškų persvarą (73:53) ir neleido suabejoti savo pranašumu.

D. Motiejūnas per 27 min. įmetė 10 taškų (3/6 dvitaškiai, 1/3 tritaškis, 1/2 bauda), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 varžovo metimą ir po 3 kartus suklydo bei prasižengė.

Kietai grūmęsis lietuvis trečio kėlinio pradžioje sunervino Wesley Matthewsą – ant parketo atsidūręs amerikietis, nepatenkintas mūsiškio veiksmais, stuktelėjo jam alkūne į nugarą ir rizikavo būti diskvalifikuotas, tačiau teisėjai jo pasigailėjo ir skyrė ne antrą techninę, o nesportinę pražangą.

Šio epizodo vaizdo įrašą galite pažiūrėti čia..

Rungtynes Hiustone stebėjo ir D. Motiejūno tėvas Vidas.

Sezono rezultatyvumo rekordą pasiekusio J. Hardeno indėlis į pergalę – net 44 taškai (10/17 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 12/13 baudos), 7 rez. perd. ir 5 perimti kamuoliai. 16 taškų ir 13 sugriebtų kamuolių pridėjo Dwightas Howardas.

Beje, „Blazers“ šiame mače vertėsi be negaluojančio LaMarcuso Aldridge'o.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 44 (10/17 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 12/13 baudos, 7 rez. perd., 5 per. kam.), Dwightas Howardas 16 (7/11 dvitaškiai, 2/2 baudos, 13 atk. kam., 4 rez. perd.), Patrickas Beverley 11, Donatas Motiejūnas 10 taškų (8 atk. kam.).

„Blazers“: Damianas Lillardas 18 (0/5 tritaškiai, 6 klaidos), C. J. McCollumas 17, Wesley Matthewsas 14, Meyersas Leonardas 13, Chrisas Kamanas 9 taškai.