Žalgiriečiai rungtynes pradėjo Tomo Dimšos dėjimu, Luko Lekavičiaus ir Artūro Gudaičio dvitaškiais (7:1). Kauniečiai nenustojo terorizuoti varžovų ir po T. Dimšos 5 taškų iš eilės, „Žalgiris“ įgijo didžiausią persvarą šiose rungtynėse (12:3). „Prienai“ ir toliau visus taškus rinko baudų metimais, tačiau jų deficitas jau buvo dviženklis (5:15). Po Ovidijaus Varanausko reido su pražanga skirtumas kiek sumažėjo (8:15), bet A. Gudaitis greitai atstatė 9 taškų pranašumą (17:8). Per likusias kėlinio minutes „Žalgiris“ susigrąžino turėtą dviženklę persvarą ir po 10 žaidimo minučių pirmavo – 26:16.

Antras kėlinys prasidėjo įspūdingu A. Gudaičio dėjimu, bet Dominykas Milka greitai atsakė dvitaškiu (28:18). Po Pauliaus Jankūno bei T. Dimšos metimų „Žalgiris“ buvo priekyje (41:28), bet O. Varanauskas pataikė tolimą metimą, taip dar kartą mažindamas savo ekipos deficitą iki 10 taškų (31:41). „Prienai“ tuo neapsiribojo ir likus pusei minutės iki ilgosios pertraukos priartėjo (37:43), tačiau Artūras Milkanis dar spėjo pataikyti tritaškį, kuris po 20 minučių leido žalgiriečiams pirmauti – 46:37.

Artūras Milaknis trečiame kėlinyje vėl atstatė žalgiriečiams dviženklį pranašumą (51:41), o įpusėjus kėliniui komandas skyrė tie patys 10 taškų (56:46). Bet tada „Žalgiris“ įkrito į duobę ir iki trečio kėlinio pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutes, „Prienai“ priartėjo (56:60). Visgi, kauniečiai sužaidė sėkmingą atkarpą ir po trijų kėlinių vėl buvo priekyje 10 taškų skirtumu – 66:56.

Lemiamą kėlinį L. Lekavičius pradėjo pataikydamas du tritaškius iš eilės ir padidino „Žalgirio“ persvarą iki rekordinės (74:57). Po Willo Cherry tritaškio, kauniečiai ir toliau kontroliavo situaciją (77:63), o po dar kelių sėkmingų žalgiriečių atakų, skirtumas tarp komandų išaugo (87:67). Aidinti finalinė rungtynių sirena skelbė užtikrintą Kauno ekipos pergalę – 89:73.

„Prienai“: Ovidijus Varanauskas 23, Arnas Labuckas 20, Giedrius Staniulis 16 taškų. (9 at. kam., 3 blokai, 4 rez. perd.).

„Žalgiris“: Lukas Lekavičius 19, Artūras Gudaitis (9 at. kam., 4 blokai) ir Artūras Milaknis po 13 taškų.

Tuo metu Aukštaitijos mūšyje „Pieno žvaigždės“ (8/10) namuose 94:82 (16:16, 28:21, 31:15, 19:30) įveikė „Lietkabelio“ (5/12) krepšininkus.

Susitikimą aikštelės šeimininkai pradėjo užtikrintai ir po dviejų dėjimų ir Laimono Kisieliaus tritaškio pirmavo (7:0). Po Gintaro Kadžiulio paprašytos minutės pertraukėlės svečiai atsakė šešiais taškais iš eilės ir priartėjo (7:6). L. Kisielius ir Evaldas Žabas apsikeitė taikliais tolimais metimais (10:10). „Lietkabelio“ aikštės gynyba trumpam buvo išmušusi pasvaliečius iš ritmo (10:15), tačiau Alexanderis Oriakhi ir Žygimantas Skučas sugrąžino persvarą „Pieno žvaigždėms“ (16:15).

Antrame kėlinyje ekipos keitėsi sėkmingomis atakomis, o po A. Oriakhi dėjimo pasvaliečiai susigrąžino persvarą (25:21). Noah Dahlmanas pelnė keturis taškus iš eilės ir išlygino rezultatą (26:26), tačiau į tai tritaškiu atsakė Michealas Dixonas, dar kartą krepšį dėjimu sudrebino A. Oriakhi ir aikštelės šeimininkai susigrąžino pranašumą (36:30). Prasidėjus paskutinei kėlinio minutei dvitaškiu su pražanga pasižymėjo Dainius Šalenga, dar du taškus pridėjo Ivanas Nelyubovas ir „Lietkabelis“ buvo priartėjęs, tačiau su lyg sirena tritaškį pataikė L.Kisielius ir „Pieno žvaigždės“ po dviejų kėlinių pirmavo 44:37.

„Pieno žvaigždės“ įjungė dar aukštesnę pavarą po didžiosios pertraukos ir įpusėjus trečiam kėliniui pirmavo jau 15 taškų skirtumu (60:45). M. Dixonas pataikė savo trečią tolimą metimą ir skirtumas pasiekė 20 taškų ribą (65:45). „Lietkabelio“ gynyba visiškai subyrėjo, o pasvaliečiai nemažino apsukų ir po trijų ketvirčių pirmavo 75:52.

Ketvirtasis rungtynių kėlinys tapo formalumu abiems ekipoms. Panevėžiečių gynyba ir toliau nesustabdė tiek aikštelės šeimininkų tolimų metimų, tiek aukštaūgių dominavimo po krepšiu (90:67). Per anksti patikėję pergale „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai leido svečiams priartėti (90:79). Vis dėlto per likusias dvi minutes aikštelės šeimininkai išsaugojo persvarą ir iškovojo pergalę 94:82.

„Pieno žvaigždės“: Michelas Dixonas 23 (5 kld.), Alexanderis Oriakhi (9 at. kam.) ir Evaldas Kairys po 15 (8 at. kam.), Gytis Sirutavičius (5 at. kam., 5 rez. perd.) ir Laimonas Kisielius (4 rez. perd.) po 10 taškų.

„Lietkabelis“: Evaldas Žabas 22, Dainius Šalenga 17 (4 per. kam.), Ivanas Nelyubovas 9, Noah Dahlmanas 7, Jurica Žuža 6 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (32)