„Chimki“: Tyrese'as Rice'as 21 (6 rez. perdav.), Jegoras Vialcevas 14, Sergejus Monia (5 atk. kam., 5 rez. perdav., 5 blk.), Joffrey Lauvergne 12 (11 atk. kam.), Tyleris Honeycuttas 11 (7 atk. kam.), Petteri Koponenas 9 taškai.

„Zenit“: Dejenas Borovnjakas 15, Andrejus Koščejevas (8 atk. kam.) ir Walteris Hodge'as (7 rez. perdav.) po 14, Desiatnikovas, Stephensas (9 atk. kam.) ir Kyle'as Landry po 8 taškus.

E grupės nieko nelemiančiame mače Plojesčio CSU ekipa su Mariumi Runkausku namuose pralaimėjo Belgrado „Partizan“ krepšininkams 65:85 (16:23, 16:20, 10:30, 23:12), bet liko ketvirtoje pozicijoje ir pateko į kitą etapą. Serbai užėmė penktą vietą. Marius Rinkauskas per beveik 18 su puse minutės (18:39) pelnė 6 taškus (0/2 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai), atkovojo ir perėmė po kamuolį bei kartą prasižengė.

Bonos „Telekom Baskets“ klubas (Vokietija) savo aikštėje nugalėjo Emilijos Redžo „Grissin Bon“ komandą (Italija) rezultatu 101:87 (27:25, 29:24, 24:13, 21:25). Abi ekipos neturėjo galimybių patekti į kitą etapą.

Vokietijos klubui Benas Veikalas per 24 minutes pelnė 18 taškų (1/2 dvitaškiai, 5/7 tritaškiai, 1/2 baudos), o Tadas Klimavičius per 23 minutes įmetė 8 taškus (4/6 dvitaškiai), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiųjų gretose Darjušas Lavrinovičius ir Rimantas Kaukėnas nežaidė.

Nesėkme grupės varžybas baigė antroje vietoje likęs Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija) klubas, kuriame nebuvo registruotas Mindaugas Katelynas, svečiuose 76:78 (14:21, 17:16, 29:13, 16:28) nusileidęs Saragosos CAI (Ispanija) krepšininkams.