Pirmajame kėlinyje vyko atkakli kova. Uteniškės per pirmąsias dešimt žaidimo minučių prarado net dešimt kamuolių, o tuo pasinaudojusios vilnietės neleido „Utenai“ atitrūkti: po pirmojo ketvirčio 19:17 pirmavo viešnios.

Antrajame kėlinyje vaizdas išliko panašus, tačiau šį kartą visą laiką priekyje buvo „Utena“, nors jai „Kibirkštis“ ir neleido toli pabėgti į priekį – 35:27 įpusėjus dvikovai.

Lemiamas lūžis įvyko po didžiosios pertraukos. Alfredas Vainauskas pakeitė taktines schemas gynyboje ir tai davė vaisių, kadangi „Kibirkštis“ klimpo zoninėje „Utenos“ gynyboje. Dviženklį pranašumą susikrovusios Eglės Šulčiūtės ir Sandros Linkevičienės vedamos viešnios po trijų kėlinių pirmavo 54:39.

Paskutinės dešimt žaidimo minučių buvo formalumas. „Utena“ neatsipalaidavo, dar labiau padidino persvarą ir šventė užtikrintą pergalę.

E. Šulčiūtė nugalėtojoms pelnė 20 taškų, Greta Šniokaitė - 13, Rima Valentienė ir S. Linkevičienė - po 12, Kristina Alminaitė - 10. Vilniečių gretose sėkmingiausiai žaidė Eglė Šniokaitė (17 tšk.), Nyshia Hammonds (10 tšk.) bei Ana Baletič (9 taškai).

„Sūduva“ įtikinamai nugalėjo „Aistes-LSU-Paradis“

Lengvą pergalę iškovojo Marijampolės „Sūduva“ (10/3), kuri namuose rezultatu 100:51 (32:10, 31:10, 28:8, 14:23) įveikė Kauno „Aistes-LSU-Paradis“ (7/6).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Sūduva“, kuri sužaidus 5 minutes išsiveržė į priekį 13:4. Puikų puolimą pademonstravusios marijampolietės po pirmojo kėlinio susikrovė 22 taškų pranašumą ir prieš „Aistes“ pirmavo rezultatu 32:10.

Antrajame kėlinyje „Sūduva“ ir toliau nemažino apsukų, o kaunietės sunkiai rado kelių iki marijampoliečių krepšio. Įpusėjus ketvirčiui „Sūduva“ susikrovė labiau nei įtikinantį pranašumą – 43:10. „Aistės“ priešnuodžių prieš marijampoliečių puolimą taip ir nerado, o „Sūduva“ triuškino varžoves – 63:20.

Antroji rungtynių dalis tebebuvo tik formalumas. „Sūduva“ neatsipalaidavo iki rungtynių pabaigos, o „Aistės“ per likusį laiką atsilikimo nesušvelnino. Nuaidėjus rungtynių sirenai „Sūduva“ šventė pergalę rezultatu 100:51.

Ši pergalė užtikrino „Sūduvai“ vietą Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės finaliniame ketverte. Ten jau anksčiau pateko ir „Utenos“ ekipa. Likusios dvi dalyvės paaiškės, kai tarpusavyje susigrums 3–6 vietas po dvejų ratų užimsiančios komandos.

„Sūduvai“ D. Saurazaitė pelnė 23 taškus, S. Baliutavičiūtė ir R. Mileškienė - po 14, L. Rickevičiūtė, S. Dukate ir I. Šalkauskė - po 11. Kauno komandai M. Petrauskaitė surinko 14 taškų, L. Svarytė - 10, N. Skadaitė 8.

Pergales taip pat šventė „Hoptrans-Sirenos“ ir „Jaunieji talentai“

Kitose šeštadienio LMKL reguliariojo sezono rungtynėse Klaipėdos „Fortūna“ namuose 66:73 (10:25, 17:18, 26:18, 13:12) turėjo pripažinti Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ ekipos pranašumą.

„Fortūnai“ Lina Aglinskaitė pelnė 18 taškų, Marina Solopova - 17, Monika Grigalauskytė - 9. Nugalėtojoms Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė surinko 19 taškų, Akvilė Baronėnaitė - 17, Kornelija Balčiūnaitė - 16.

Šiauliai-Universitetas“ namuose 77:78 (26:23, 9:17, 20:20, 22:18) nusileido Vilniaus „Jaunieji talentai“ komandai.

Šiaulių ekipai Indrė Mikėlėnaitė pelnė 27 taškus, Silvija Kuodienė - 19, Aistė Tamutytė - 11. Vilniaus komandoje išsiskyrė Gintarė Paulauskaitė (21 taškas), Agnė Bobinaitė (20), Gabija Meškonytė (17).