Kroatai pataikė net 13 tritaškių iš 25 metimų, tačiau itin prastai atakavo iš arčiau: 14/41 dvitaškiai – 34 proc., 4/12 baudos – 33 proc.

„Cedevita“: Franas Pilepičius 22 (2/2 dvitaškiai, 6/7 tritaškiai), Tomislavas Zubčičius 13, Miro Bilanas 10 taškų.

„Maccabi“: Devinas Smithas 14, Alexas Tyusas ir Yogevas Ohayonas po 13, Sylvesteris Landesbergas 12, Nate'as Linhartas 11 taškų.
Sofoklis Schortanitis

Malagos „Unicaja“ (4/5) su Mindaugu Kuzminsku per pusantro kėlinio iššvaistė 20 taškų pranašumą (trečio ketvirčio viduryje pirmavo 51:31 – DELFI) ir savo arenoje po pratęsimo apmaudžiai 75:76 (20:11, 23:16, 13:22, 10:17; 9:10) nusileido Maskvos CSKA (9/0), bet vis tiek pateko į kitą turnyro etapą, nes pralaimėjo ir „Cedevita“.

M. Kuzminskas per 16 minučių įmetė 8 taškus (4/6 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), sugriebė 2 atšokusius kamuolius ir 1 kartą suklydo.

„Unicaja“: Jaysonas Grangeris ir Calebas Greenas po 14, Kostas Vasileiadis 11, Mindaugas Kuzminskas 8 taškai.

CSKA: Nando De Colo 22, Sonny Weemsas ir Andrejus Voroncevičius po 12, Vitalijus Fridzonas 9, Kyle'as Hinesas 8 taškai.

6.Zagrebo „Cedevita“ (Kroatija)27670:722

C grupėje ne žemesnę nei ketvirtą vietą ir kelialapį į TOP-16 etapą užsitikrino Milano „Emporio Armani“ (4/5) klubas su Linu Kleiza. Italai namuose 66:64 (18:11, 14:17, 20:23, 14:13) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ (5/4) komandą ir šventė ketvirtą pergalę.

L. Kleiza ant parketo praleido tik 15 minučių ir pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškis), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 2 kartus prasižengė.

„Emporio Armani“: Danielis Hackettas 21, Alessandro Gentile 9, Samardo Samuelsas 8 taškai

„Panathinaikos“: A. J. Slaughteris 17, Janis Blumas 13, Dimitris Diamantidis 12 (11 rez. perd.), Jamesas Gistas 8 taškai (10 atk. kam.).

Pirmą pralaimėjimą patyrė „Barcelona“, kuri namuose po pratęsimo 89:91 (23:25, 14:17, 24:17, 18:20; 10:12) suklupo prieš Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (7/2) kolektyvą.

Svečių didvyriu tapo serbas Nemanja Bjelica, kuris išplėšė ir pratęsimą, ir pergalę.

„Barcelona“: Marcelinho Huertas 25, DeShaunas Thomasas 23, Mario Hezonja ir Justinas Doellmanas po 12 taškų.

„Fenerbahce Ulker“: Bogdanas Bogdanovičius 23, Janas Vesely 16 (10 atk. kam.), Nemanja Bjelica 13, Andrew Goudelockas 12, Ricky Hickmanas 11 taškų.

Kitame mače Miuncheno „Bayern“ (2/7) krepšininkai savų žiūrovų akivaizdoje 95:89 (16:22, 22:24, 25:26, 32:17) palaužė Zgorzelečo „PGE Turow“ (1/8) pasipriešinimą.

„Bayern“: Duško Savanovičius 31 (7/10 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 5/6 baudos), Heiko Schaffartzikas 15, Vladimiras Štimacas 12, Johnas Bryantas po 9 taškai.

„PGE Turow“: Nemanja Jaramazas 16, Damjanas Kuligas 14, Filipas Dylewiczas ir Urošas Nikoličius po 9 taškus.