T. Klimavičius buvo rezultatyviausias savo ekipoje. Aukštaūgis per 28 minutes surinko 19 taškų (5/6 dvitaškiai, 1/2 tritaškis, 6/10 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo, blokavo 2 varžovų metimus, išprovokavo 5 varžovų pražangas ir 3 kartus prasižengė pats.

Ne ką mažiau rezultatyviai žaidė ir kitas Bonos klubo lietuvis B. Veikalas. Lietuvis per 28 minutes į varžovų krepšį įmetė 18 taškų (3/5 dvit., 4/10 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus pažeidė taisykles.

Nugalėtojų gretose sunkiai sulaikomas buvo Sharrodas Fordas pelnęs 30 taškų, Blake'as Schillbas pridėjo 15 taškų.

Svečių gretose be lietuvių rezultatyvumu išsiskyrė Angelo Colaiaro, kurio sąskaitoje 11 taškų.

Septintą nesėkmę patyrė grupės autsaiderė Rimanto Kaukėno ir Kšyštofo Lavrinovičiaus atstovaujama Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (Italija) komanda, namuose 75:87 (22:19, 18:26, 20:15, 15:27) nusileidusi Saragosos CAI (Ispanija) krepšininkams.

Rimantas Kaukėnas nebuvo registruotas susitikimui, o 10 su puse minutės (10:38) žaidęs K. Lavrinovičius į svečių krepšį įmetė 7 taškus (tritaškiai 1/2, dvitaškiai 2/2, baudos 0/1), sugriebė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

6.Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (Italija)927648:707

Penktą nesėkmę Europos taurės turnyro C grupėje patyrė Kęstučio Kemzūros vadovaujamas Nymburko ČEZ (4/5) klubas. Daugkartiniai Čekijos čempionai svečiuose po atkaklios kovos 72:78 (14:18, 21:24, 18:14, 19:22) nusileido Romos „Virtus“ (7/2) komandai.

„Virtus“: Boby Jonesas 19 (9 atk. kam., 6 rez. perdav., +36 nauding. bal.), K. Gibsonas ir R. Stipčevičius po 12, B. Triche'as 11 taškų.

ČEZ: Tre Simmonsas 20, Pavelas Houška 17, D. Raivio 10 taškų.