Evaldo Kairio vedami pasvaliečiai sužaidus tris minutes pirmavo 9:8. Persvara aikštelės šeimininkai džiaugėsi neilgai ir po Arno Butkevičiaus dėjimo ir Martyno Mažeikos tritaškio svečiai perėmė iniciatyvą – 9:17. Žygimantas Skučas tritaškiu sumažino deficitą (13:18), tačiau keturiais taškais į tai atsakė Justas Sinica (13:22). Laimonas Kisielius pelnė penkis taškus iš eilės ir sumažino deficitą (20:22).

„Neptūnas“ keturių minučių atkarpą laimėjo 14:5 ir vėl nutolo (25:36). L. Kisielius pataikė savo antrąjį tritaškį ir pridėjo du baudų metimus (34:38). Ketvirtį sėkmingiau baigė svečiai ir po pirmos rungtynių pusės pirmavo 38:46.

Trečią kėlinį spurtu 5:1 pradėjo „Neptūnas“, tačiau aikštelės šeimininkai pataikė tris tolimus metimus ir priartėjo (50:54). Banguotos rungtynės tęsėsi ir toliau: Valdas Vasylius pelnė penkis taškus, dar du pridėjo Simas Galdikas (50:64). Po trijų kėlinių klaipėdiečiai pirmavo 53:68.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui svečių persvara pasiekė 20-ies taškų ribą (55:75), o pirmą kartą šiame sezone į aikštelę po traumos žengė „Neptūno“ aukštaūgis Vytautas Šarakauskas. Pirmuoju prisilietimu prie kamuolio puolėjas pataikė iš toli (57:79). Per likusį rungtynių laiką klaipėdiečiai išsaugojo persvarą ir iškovojo pergalę 86:70.

Po šios pergalės „Neptūnas“ turnyro lentelėje pavijo Vilniaus „Lietuvos rytą“ (13/2), kuris žengia antras. Pirmauja tik kartą suklupęs Kauno „Žalgiris“ (13/1)

„Pieno žvaigždės“: Laimonas Kisielius 18, Alexanderis Oriakhi 13 (8 at. kam.), Evaldas Kairys 10 taškų (10 at. kam.).

„Neptūnas“: Valdas Vasylius 17, Justas Sinica ir Mustafa Shakuras po 11, Arnas Butkevičius 10 taškų (8 at. kam.).