15-ą rungtynių minutę šeimininkai pirmavo tik penkiais taškais, tačiau tada jie atitrūko. „Prienai“ pelnė šešis taškus be atsako ir įgijo dviženklę persvarą, o prieš ilgąją pertrauką komandas jau skyrė 13 taškų (51:38).

Šeimininkai kovą po krepšiu laimėjo 45-29 ir pataikė 67 proc. dvitaškių. Komandoje šeši žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, - rašo Tritškis.lt.

„Prienai“: Domantas Šeškus 21 (4/4 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 1/2 baudos), Vidmantas Sragauskis 18, Dominykas Milka 17, Ovidijus Varanauskas (8 rez. perdav.) 15,Arnas Labuckas 14, Giedrius Staniulis 13 taškų (10 atk. kam.).

TTU: Kristjanas Makke (5/9 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/4 baudos) ir Joonas Jarvelainenas (5/11 dvitaškiai, 1/7 tritaškiai, 2/3 baudos) po 15, Kiuras Akenpargas 12, Mooses Kaja 10 taškų.