Šį kartą Pensilvanijos vasltijos atstovai savo arenoje 103:109 (20:27, 26:34, 27:23, 30:25) neatsilaikė prieš čempionų titulą ginančius San Antonijaus „Spurs“ (13/4) krepšininkus, kuriems nepadėjo Timas Duncanas ir Tony Parkeris.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 1 min. 33 sek. šeimininkai buvo priartėję iki penkių taškų (96:101), tačiau tada tritaškį pataikė Kawhi Leonardas ir mačo baigtis tapo aiški.

Sezoną sunkiai pradėję Greggo Popovichiaus auklėtiniai (pergalių ir pralaimėjimų balansas buvo 5/4 – DELFI) laimėjo paskutines aštuonerias rungtynes.

„76ers“: Michaelas Carteris-Williamsas 24 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), Aleksejus Švedas 19, Henry Simsas 12, K. J. McDanielsas 10, Robertas Covingtonas 9 taškai (3/3 tritaškiai).

„Spurs“: Kawhi Leonardas 26 (10 atk. kam.), Aronas Baynesas 15 (9 atk. kam.), Manu Ginobili (13 min.) ir Cory Josephas po 14, Mattas Bonneris 12 (5/5 metimai iš žaidimo), Marco Belinelli 11 taškų.

Tikras trileris vyko Jutoje, kur vietos „Jazz“ (5/13) klubas tik paskutinėmis sekundėmis 101:103 (23:26, 20:36, 34:21, 24:20) nusileido atsigavusiai Denverio „Nuggets“ (9/8) komandai, kurį pergalę šventė jau septintame susitikime iš paskutinių aštuonių.

Antrame kėlinyje Kolorado valstijos atstovai net kelis kartus pirmavo 22 taškų skirtumu (52:30, 54:32, 56:34), tačiau kaip visada itin triukšmingos Solt Leik Sičio „Energy Solutions“ arenos palaikomi šeimininkai sugebėjo rasti savyje jėgų ir grįžti į kovą dėl pergalės: iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 30 sek. lygu - 99:99.

Visgi tuomet savo svarų žodį buvęs žalgirietis Ty Lawsonas, pataikęs sudėtingą dvitaškį per du varžovus (101:99). „Jazz“ atsakyti tuo pačiu nepavyko, o Darrellas Arthuras realizavo abi baudas ir išsklaidė bet kokias abejones.

Beje, ketvirto kėlinio viduryje iš aikštės už itin kietą pražangą prieš Alecą Burksą buvo pašalintas Arronas Afflalo, greitos atakos metu ranka trenkęs varžovui į kaktą.

„Jazz“: Gordonas Haywardas 25, Alecas Burksas 22, Trey'us Burke 18, Enesas Kanteris 17 taškų (15 atk. kam.).

„Nuggets“: Ty Lawsonas (12 rez. perd.) ir Wilsonas Chandleris po 15, Arronas Afflalo 14, Darrellas Arthuras 12, Kennethas Fariedas 11, Timofejus Mozgovas (5/5 dvitaškiai, 10 atk. kam.) ir J. J. Hicksonas po 10 taškų.

Kitų pirmadienio NBA rungtynių rezultatai:

Vašingtono „Wizards“ (11/5) – Majamio „Heat“ (9/8) 107:86 (30:22, 34:27, 17:17, 26:20).

„Wizards“: Rasualas Butleris 23, Johnas Wallas 18, Marcinas Gortatas 15 (10 atk. kam.), Drew Goodenas 10, Bradley Bealas ir Krisas Humphriesas po 8 taškus.

„Heat“: Chrisas Boshas 21, Dwyane'as Wade'as 20, Mario Chalmersas 11, Luolas Dengas 9 taškai.

Los Andželo „Clippers“ (12/5) – Minesotos „Timberwolves“ (4/12) 127:101 (31:34, 34:16, 36:18, 26:33).

„Clippers“: Blake'as Griffinas ir J. J. Redickas (4/5 tritaškiai) po 23, Spenceris. Hawesas 14, Chrisas Paulas 12, DeAndre Jordanas 11 taškų (5/5 dvitaškiai, 13 atk. kam.).

„Wolves“: Shabazzas Muhammadas 18, Andrew Wigginsas 14, Robbie Hummelis 13, Zachas LaVine'as 10 taškų.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)