„Jaunieji talentai“ viso mačo metu kontroliavo situaciją, tačiau pernelyg toli nuo varžovų atsiplėšti nesugebėjo. Likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes Laura Želnytė tritaškiu priartino šeimininkes (66:69), bet vilnietės pelnė 7 taškus be atsako (76:66) ir pergalės iš savo rankų nebepaleido.

Kauno klubo nuo nesėkmės neišgelbėjo ir įspūdingas Lauros Svarytės pasirodymas – vidurio puolėja pelnė 14 taškų ir sugriebė net 24 atšokusius kamuolius, taip surinkdama 41 naudingumo balą.

„Aistės-LSU-Paradis“: Neringa Skadaitė 18, Laura Želnytė 17, Greta Tamašauskaitė 15, Laura Svarytė 14 (24 atk. kam.).

„Jaunieji talentai“: Agnė Bobinaitė 16, Gabija Meškonytė 15, Laura Juškaitė 14 (11 atk. kam.), Gintarė Paulauskaitė 11, Ieva Savickaitė 10 taškų (6 atk. kam.).

„Sūduva“ po permainingos kovos įveikė „Fortūną“

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) pergalę namuose iškovojo Marijampolės „Sūduva“ (8/3), kuri rezultatu 71:67 (19:20, 15:16, 16:13, 21:18) palaužė Klaipėdos „Fortūną“ (6/5).

Pirmojo kėlinio viduryje į po Monikos Grigalauskytės dvitaškio „Fortūna“ susikrovė 7 taškų pranašumą – 16:9, tačiau sėkmingai kėlinio pabaigą sužaidusios marijampolietės varžoves beveik pasivijo – 16:18. Po Ivetos Šalkauskės taškų, „Sūduvos“ atsilikimas prieš antrąjį kėlinį sumažėjo iki minimumo – 19:20.

Antrojo kėlinio pradžioje savo pranašumą ir vėl padidino klaipėdietės (25:19), tačiau 5 taškus be atsako pelniusi „Sūduva“ ir vėl grėsmingai priartėjo – 24:25. Likusi kėlinio laiką komandos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis, tačiau „Sūduvai“ taip ir nepavykdavo išsiveržti į priekį. Prieš antrąją rungtynių dalį „Fortūna“ išlaikė 2 taškų pranašumą – 36:34.

Trečiojo ketvirčio pradžia buvo ir vėl sėkmingesnė klaipėdietėms, kurios po Linos Aglinskaitės dvitaškio išsiveržė į priekį – 42:36. Kėlinio viduryje „Sūduva“ sužaidė sėkmingą atkarpą 10:0 ir pirmą kartą šiose rungtynėse nusvėrė svarstykles į savo pusę – 46:42. Kėlinio pabaigoje 5:0 spurtavusios klaipėdietės rezultatą išlygino (49:49), tačiau taiklus Santos Okockytės baudos metimas leido „Sūduva“ prieš lemiamą ketvirtį turėti minimalų pranašumą – 50:49.

Paskutinio kėlinio pradžioje „Sūduva“ padidino savo pranašumą iki 5 taškų – 56:51, bet sėkmingas L. Aglinskaitės žaidimas vėl leido „Fortūnai“ priartėti prie varžovių – 55:56. Kėlinio pabaigoje arčiau pergalės buvo „Sūduva“, kuri likus žaisti dvi minutes, buvo priekyje rezultatu 64:58. Likus iki rungtynių pabaigos vienai minutei, „Sūduva“ susikrovė jau 9 taškų pranašumą – 67:58. 6 taškus be atsako pelniusi „Fortūna“, likus žaisti 15 sekundžių, sumažino atsilikimą iki 3 taškų – 64:67, tačiau „Sūduva“ pergalės iš savo rankų jau nepaleido ir šventė pergalę rezultatu 71:67.

„Sūduva“: R. Milieškienė 19, I. Šalkauskė (16 atk. kam.) 16, S. Baliutavičiūtė (13 atk. kam.) 11, S. Dukate 8.

„Fortūna“: M. Grigalauskytė (11 atk. kam.) ir L. Aglinskaitė (7/9 dvitaškiai) po 24, K. Druskytė (8 atk. akm.) 9, M. Solopova 8.