„Nevėžis“ rungtynes pradėjo spurtu 6:0. „Lietkabelio“ taškų sąskaitą atidarė Evaldas Žabas, Žygimantas Jonušas smeigė tolimą metimą, o Ivanas Nelyubovas pridėjo du taškus ir panevėžiečiai jau buvo priekyje (7:6). Bėgant kėliniui komandos keitėsi taikliomis atakomis, tačiau likus kiek mažiau nei minutei iki kėlinio pabaigos „Lietkabelis“ pirmavo – 22:13.

Antrąjį kėlinį panevėžiečiai pradėjo spurtu 6:0 ir susikrovė 15 taškų persvarą (28:13). Po Mindaugo Budzinausko paprašytos minutės pertraukėlės spurtu atsakė „Nevėžio“ krepšininkai ir sumažino deficitą iki 5 taškų (28:23). Tačiau Dainiaus Šalengos tritaškis ir I. Nelyubovo baudų metimai neleido ištirpti panevėžiečių pranašumui (33:25). Prieš ilgąją pertrauką „Lietkabelis“ turėjo 12 taškų persvarą – 45:33.

Įpusėjus trečiam kėliniui „Lietkabelis“ vėl sugebėjo nutolti ir padidinti pranašumą iki 17 taškų (57:40). Po dar vieno Ž. Jonušo tritaškio panevėžiečių persvara išaugo iki rekordinės 20 taškų ribos (60:40). Prieš ketvirtąjį kėlinį komandas skyrė 21 taškas – 72:51.

Ketvirtajame kėlinyje situacija nesikeitė ir „Lietkabelio“ pranašumas svyravo ties 20 taškų ribą (78:56). Prabėgus pusei kėlinio kėdainiečiai turėjo 17 taškų deficitą (80:63). Po L.Aukštikalnio tolimo metimo panevėžiečių pranašumas išaugo iki rekordinio – 25 taškų (89:64). Per likusį laiką nieko netikėto neįvyko ir „Lietkabelis“ šventė lengvą pergalę – 97:67.

„Lietkabelis“: Ivanas Neliubovas 17, Darius Griškėnas 16, Vytenis Čižauskas 14, Jurica Žuža 12, Noah Jamesas Dahlmanas 11 (11 atk. kam.), Lukas Aukštikalnis 10 taškų.

„Nevėžis“: Vaidotas Volkus 13 tšk., Justas Tamulis ir Rytis Biliartas (9 atk. kam.) po 12, Aleksandras Kliujevas 10 taškų.