Šeimininkai paskutinės atakos metu galėjo pelnyti 100-tąjį tašką, tačiau iš pradžių kamuolį pametė Lukas Lekavičius, o aidint sirenai tritaškio nepataikė Edgaras Ulanovas.

Rezultatyviausias „Žalgirio“, kuris vertėsi be Jameso Andersono, gretose buvo 15 taškų įmetęs Tomas Dimša. Po 14 taškų pridėjo Darius Songaila ir Lukas Lekavičius.

„Žalgirio“ sąskaitą baudos metimu pelnė Artūras Gudaitis, iš vidutinio nuotolio taikliai metė Darius Songaila, o tritaškį įskraidino Artūras Milaknis – 6:2. Užtvara pasinaudojęs A. Milaknis smeigė dar vieną tolimą metimą (10:5). Po krepšiu dominavę žalgiriečiai didino atotrūkį: dukart komandos draugų metimus taisė D. Songaila, nepaisydamas dvigubos gynybos dvitaškį pridėjo A. Gudaitis – 16:9. Po perimto kamuolio elegantišku dėjimu aštuntąjį tašką rinko D.Songaila, vėliau pridėjęs ir dvitaškį (20:15). Varžovų gynybą toliau nesunkiai gliaudė A. Gudaitis bei D. Songaila, bet keli varžovų tritaškiai atitolti šeimininkams neleido – 24:22. Perdavimą į priekį per visą aikštelę Vyteniui Lipkevičiui siuntė A. Milaknis ir pirmąjį kėlinį Lietuvos čempionai užbaigė turėdami minimalų pranašumą – 26:25.

Antrasis kėlinys prasidėjo Luko Lekavičiaus taikliu šūviu iš devynių metrų, baudas realizavo Siimas-Sanderis Vene – 31:25. Greitą ataką užbaigė L.Lekavičiaus perdavimo sulaukęs Tomas Dimša (33:25), tačiau „Mažeikių“ komanda pataikė du tritaškius ir mažino deficitą – 33:31. Į tai jaunasis žalgirietis L.Lekavičius atsakė trimis taškais bei puikiu perdavimu Robertui Javtokui – 38:31. Varžovui bloką išrašė S. Vene, o pranašumą iki dviženklio didino penki Edgaro Ulanovo taškai – 43:33. Po keturis taškus surinkę R.Javtokas ir E. Ulanovas išlaikė dviženklę persvarą (51:40). E. Ulanovas tęsė rezultatyvią savo atkarpą bei rezultatyvią pirmąją rungtynių pusę laimėjo „Žalgiris“ – 53:42.

Trečiojo ketvirčio pradžioje žalgiriečiai išsaugojo susikrautą pranašumą po A. Gudaičio dviejų taškų bei V. Lipkevičiaus sėkmingo reido – 57:46. Kamuolį perėmusį ir į puolimą nuskubėjusį D.Songailą sustabdė nesportinę pražangą užsidirbęs Raimundas Danys, dar vieną kamuolį perėmė pirmuosius taškus pelnęs Vaidas Kariniauskas (61:46). Kauniečiai toliau puikiai darbavosi gynyboje, privertę svečius klysti, pavojingai tolo: niekieno netrukdomas pasižymėjo V. Lipkevičius, tris taškus surinko A.Gudaitis – 66:48. Dvitaškius taikliai metė T. Dimša ir V. Kariniauskas (70:55). Kėlinio pabaigoje surinkti šeši T. Dimšos taškai sukrovė „Žalgiriui“ rekordinę persvarą, o žalgiriečio dėjimas kontratakos metu neabejotinai buvo gražiausias rungtynių epizodas – 76:57.

Ketvirtajame kėlinyje sėkmingą pasirodymą tęsė prasiveržimu dvyliktąjį tašką rinkęs T.Dimša, baudą pridėjo E. Ulanovas, bet geriau kėlinį pradėję svečiai sumažino atsilikimą – 79:64. Iš vidutinio nuotolio taikliai metė L.Lekavičius, greitai pasižymėjo nuo suolo pakilęs Donatas Tarolis, pataisęs netikslų metimą bei apdovanojęs varžovą „stogu“ – 83:64. Dvitaškį su pražanga įmetė T.Dimša, du lengvus taškus po prasiveržimo pelnė V. Kariniauskas (88:69). Trečią tritaškį realizavo L.Lekavičius, įspūdingai R. Danio metimą „pūtė“ S. Vene, kitoje atakoje tolimu šūviu leidęs įgyti rekordinį pranašumą kauniečiams – 94:73. Paskutinėmis minutėmis tebuvo vienas klausimas – ar pavyks Lietuvos čempionams pelnyti šimtąjį tašką? Iš toli taikliai metė L.Lekavičius, baudą pridėjo D. Tarolis, ir nors „Žalgiris“ turėjo keletą puikių progų pasižymėti, šimtojo taško pelnyti nepavyko, tačiau buvo iškovota dešimtoji pergalė iš eilės LKL pirmenybėse – 98:79.

„Žalgiris“: Tomas Dimša 15 (6/6 dvitaškiai), Darius Songaila (17 min., 6/8 dvitaškiai, 7 atk. kam.) ir Lukas Lekavičius (4/7 tritaškiai) po 14, Edgaras Ulanovas 12, Artūras Milaknis, Robertas Javtokas, Vaidas Kariniauskas ir Vytenis Lipkevičius po 6, Siimas-Sanderis Vene 5, Donatas Tarolis 3 taškai.

„Mažeikiai“: Arvydas Gydra 23 (4/6 dvitaškiai, 4/4 tritaškiai), Gediminas Maceina 14, Raimondas Petrauskas 13 taškų.

LKL čempionate į pergalių kelią grįžo Panevėžio „Lietkabelio“ (4/10) komanda. Panevėžiečiai namuose 89:68 (24:17, 19:12, 25:18, 21:21) pranoko „Prienų“ (5/9) krepšininkus.

„Lietkabeliui“ pirmuosius keturis taškus pelnė Žygimantas Jonušas ir Vytenis Čižauskas (4:0). Sunkų metimą pataikė Ovidijus Varanauskas (9:3). Po Juricos Žužos taškų panevėžiečių pranašumas išaugo iki dviženklio (15:5). Po Prienų ekipos spurto „Lietkabelio“ turėtas pranašumas ištirpo iki minimalaus (17:16). Paskutinėmis pirmojo kėlinio sekundėmis sėkmingiau sužaidė aikštelės šeimininkai ir pirmavo – 24:17.

Antrasis kėlinys prasidėjo apylygia kova ir komandas toliau skyrė tie patys 7 taškai (30:23). Po Noaho Dahlmano, Ivano Neliubovo ir Dainiaus Šalengos taškų „Lietkabelio“ pranašumas išaugo iki 11 (36:25). Ž. Jonušas smeigė tolimą metimą, D. Šalenga efektingai dėjo kamuolį į krepšį ir prabėgus dviems kėliniams komandas skyrė 14 taškų – 43:29.

Po ilgosios pertraukos „Lietkabelis“ kėlinį pradėjo 7 taškais iš eilės ir vėl padidino pranašumą (55:31). Prieniškiams pavyko šiek tiek apmažinti deficitą (60:40). Po dar kelių „Prienų“ sėkmingų atakų aikštelės šeimininkų persvara dar sumažėjo (62:45). Po trijų kėlinių „Lietkabelis“ buvo priekyje – 68:47.

Ketvirtasis kėlinys vėl prasidėjo sėkmingomis abiejų komandų atakomis (74:52). Įpusėjus kėliniui „Prienai“ atsiliko net 18 taškų (74:56). Po Pauliaus Ivanausko tolimo metimo panevėžiečių pranašumas sumažėjo (77:63). Tačiau tuomet dviem tritaškiais metimais atsakė D. Šalenga ir Darius Griškėnas ir palaido prieniškių viltis dar kautis dėl pergalės (83:63). Per likusias sekundes „Prienų“ ekipai stebuklo sukurti nepavyko ir lengvą pergalę šventė „Lietkabelio“ krepšininkai – 89:68.

„Lietkabelis“: Žygimantas Jonušas 18 (3/4 tritaškiai), Danius Šalenga ir Ivanas Neliubovas (7/8 dvitaškiai) po 14, Evaldas Žabas 12, Vytenis Čižauskas ir Jurica Žuža po 10 taškų.

„Prienai“: Ovidijus Varanauskas 14, Arnas Labuckas ir Dominykas Milka po 12, Paulius Ivanauskas 10 taškų.