Lietuvis nugalėtojams pelnė 12 taškų, sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei 3 kartus suklydo. Per 23 su puse minutės (23:21) R. Seibutis pataikė 5 dvitaškius iš 10 bei realizavo abu baudų metimus.

Vidmaras Gasperas nugalėtojams pelnė 18 taškų, Johnas Shurna - 16, Tayloras Brownas - 12.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Dwightas Hardy (15 tšk.), Andrija Stipanovičius ir Gani Lawalis (po 13 taškų).

Taip 5 susitikimus tik iš šešių galimų laimėjo ir antroje vietoje esanti Stambulo „Fenerbahče Ulker“ komanda. Stambulo „Galatasaray“ (4/2) klubas su Martynu Pociumi – aštuntas, o lygos debiutantė Stambulo „Istanbul BŠB“ (2/4) ekipa su Steponu Babrausku – keturiolikta.

Graikijos krepšinio lygos mače T. Delininkaitis prametė visus tris tritaškius

Trečią pergalę septintose Graikijos krepšinio pirmenybių rungtynėse iškovojo bei į devintąją vietą pakilo Atėnų AEK klubas su Tomu Delininkaičiu.

Šeštadienį svečiuose AEK krepšininkai 80:75 (18:21, 23:15, 20:20, 19:19) privertė pasiduoti antroje vietoje esančią Atėnų „Dimoulas“ (4 pergalės ir 3 pralaimėjimai) komandą.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 6 taškus, atliko rezultatyvų perdavimą ir sykį prasižengė. Per 24 minutes (24:17) T. Delininkaitis prametė visus 3 tritaškius bei pataikė 3 dvitaškius metimus iš 4.

22 taškus nugalėtojams pelnė Carlas Englishas, 12 – Milanas Miloševičius, po 10 – Nontas Papantoniou ir Zisis Sarikopoulos.

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Dimitrios Mavroeidis (29 tšk.) ir Cade'as Davisas (17 taškų).

Graikijos krepšinio čempionate pirmauja penkis susitikimus iš šešių galimų laimėjęs Pirėjo „Olympiakos“ klubas.

K. Lavrinovičius ir R. Kaukėnas puikiai išnaudojo jiems skirtą laiką

Kšištofas Lavrinovičius ir Rimantas Kaukėnas pradėjo rungtynes nuo atsarginių žaidėjų suolelio, tačiau puikiai išnaudojo jiems skirtą laiką bei svariai prisidėjo prie savo komandos pergalės.

Šeštadienį Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (6/1) klubas savo žiūrovų akivaizdoje 87:83 (16:21, 20:18, 22:18, 29:26) nugalėjo Romos „Acea“ (3/4) ekipą ir išliko turnyrinės lentelės viršūnėje.

K. Lavrinovičius per 17 aikštelėje praleistų minučių pelnė 10 taškų (4/6 dvit., 0/2 trit., 2/2 baudų), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 3 pražangas, sykį suklydo ir surinko 15 naudingumo balų.

R. Kaukėnas per 15 minučių įmetė 8 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit., 2/2 baudų), atkovojo bei prarado po 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 13 taškų surinkęs Drake'as Dieneris, o pralaimėjusiems Maxime'as De Zeeuwas pelnė 18 taškų.

Klubų su lietuviais akistatoje Vokietijoje išsiskyrė visi mūsiškiai

Vokietijos pirmenybėse šeštadienį susirėmė dvi komandos, kuriose rungtyniauja trys krepšininkai iš Lietuvos.

Bonos „Telekom Baskets“ (6/4) klubas su Tadu Klimavičiumi ir Benu Veikalu namuose 88:71 (19:25, 29:11, 16:23, 24:12) nugalėjo Lauryno Samėno atstovaujamą Tryro TBB (4/7) ekipą.

T. Klimavičius per 22 minutes įmetė 12 taškų (5/6 dvit., 2/2 baudų), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 3 kartus prasižengė.

B. Veikalas per 29 aikštelėje praleistas minutes pelnė 14 taškų (2/3 dvit., 2/4 trit., 4/4 baudų), atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir kartą prasižengė.

L. Samėnas per 23 minutes surinko 17 taškų (2/2 dvit., 2/2 trit., 7/7 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo ir dukart pažeidė taisykles.

Vokietijos čempionate šeštadienį Simono Serapino atstovaujamas Georgenbergo „Mitteldeutscher“ (6/2) klubas svečiuose 89:66 (19:19, 28:16, 18:18, 24:13) sutriuškino Gotingeno „Gottingen“ (4/5) ekipą.

Lietuvis per 20 minučių įmetė 10 taškų (0/1 dvit., 3/8 trit., 1/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Bambergo „Brose Baskets“ (7/3) komanda su Mindaugu Katelynu svečiuose 73:78 (16:23, 13:19, 16:14, 28:22) nusileido Oldenburgo „EWE Baskets“ (7/2) krepšininkams.

Puolėjas iš Lietuvos per 3 aikštelėje praleistas minutes prametė dvitaškį.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)